Як налаштувати маску підмережі.

Основні настройки, приховані у властивостях мережевого підключення, складаються з вашого IP-адреси, маски підмережі , адреси основного шлюзу і інших компонентів. Коли ви налаштовуєте мережу або підключаєтеся до провайдера, вам надають інформацію про те, які налаштування ви повинні задати. Це стосується і маски підмережі .
Інструкція
1
Уважно вивчіть документацію провайдера, щоб знайти потрібні параметри. Якщо ви налаштовуєте підключення до вже існуючої локальної мережі, подивіться дані параметри у властивостях мережевого підключення на іншому комп'ютері. Якщо у вас немає документів від провайдера, зайдіть на офіційний сайт. Як правило, подібна інформація завжди опублікована на офіційних порталах для користувачів.
2
Підключіть кабель витої пари до входу живлення на задній панелі комп'ютера. Зачекайте, поки операційна система визначить підключення - на це потрібно не більше однієї хвилини. Клікніть покажчиком миші по значку підключення та виберіть пункт «Властивості». Ви можете зайти в «Мій комп'ютер» і далі вибрати ярлик під назвою «Мережеві підключення». Тут знаходяться всі локальні з'єднання, а також підключення до інтернету.
3
Зайдіть в розділ налаштування параметрів підключення TCP/IP. Введіть у верхню частину вікна потрібні параметри: спочатку IP-адресу, потім маску підмережі (значення за замовчуванням 255.255.255.0) і основний шлюз. Якщо потрібно, вкажіть адреси DNS-серверів. Закрийте вікно, зберігши зміни. Можете поставити галочку біля пункту «Повідомляти про підключення». В даному випадку в треї персонального комп'ютера буде вказуватися про те, що ваш комп'ютер підключений до локальної мережі.
4
Зачекайте, поки система введе нові налаштування в параметри мережевого підключення. Перевірте параметри підключення у вікні властивостей або за допомогою команди ipconfig у командному рядку. Перевірте підключення за допомогою команди ping - вона вкаже число відправлених та отриманих адресатом пакетів. Якщо команда ping повідомляє про успішне проходження пакетів, а комп'ютери в мережі ви все одно не бачите, перевірте інші параметри - ім'я комп'ютера і мережеву групу.