Як кріпити кухонну стільницю. Як закріпити стільницю на кухні.

Внести в інтер'єр кухні відчуття розкоші або, навпаки, стриманості дозволить вдало підібрана стільниця. Даний елемент кухні виконує не тільки практичну, але і декоративну функцію. Керуючись основними правилами, можна встановити стільницю навіть самої складної конфігурації.
Вам знадобиться
  • - ножівка;
  • - рулетка;
  • - поліуретан;
  • - напилок;
  • - перевірочна лінійка;
  • - лобзик;
  • - дриль.
Інструкція
1
Стільницю покладіть на настільні шафи. Залиште невелику відстань між нею і високим шафою або боковою стіною. Також передбачте зазор в 5 мм у задньої стінки. Якщо ви вмонтовуєте стільницю в Г-подібної кухні, з'єднайте дві секції встик, але не використовуйте кутове з'єднання. На даному етапі ви можете зробити стільницю ширше або вже.
2
Виміряйте стільницю , приклавши рулетку до одного краю підлогового шафи, додайте місце для накладної панелі і виступ, рівний 2 см. Якщо ви плануєте використовувати для розпилу ножівку, будівельним олівцем поставте позначку на лицьовій стороні стільниці. При використанні механічної пилки робіть розмітки на нижній стороні.
3
Для розпилу стільниці вручну рекомендується використовувати пилку з дрібним зубом. Для того щоб уникнути розколу, поверх розпилюється ділянки накладіть липку стрічку. Якщо для розпилу ви використовуєте дискову пилу, поверніть стільницю вниз лицьовою стороною і встановіть на ній перевірочну лінійку, що забезпечить точність розпилу. Обрізаний край обробіть напилком.
4
Встановіть стільницю і на нижній частині її розмітьте місце для підлогового шафи, щоб легше вдалося виконати правильне отвір для мийки. Потім мийку в перевернутому положенні прикладіть до нижньої поверхні стільниці. Вирівнявши її положення з усіх боків, обведіть олівцем по самому краю. Візьміть олівець і перевірочну лінійку і всередині проведеного контуру прокреслите лінію вирізу, згідно інструкції, що додається до мийки.
5
Покладіть стільницю тією частиною, яка призначена для розміщення мийки, на козли. У кожному з чотирьох кутів по лініях вирізу просвердлите отвори для полотна лобзика і пропиляєте отвір під мойку.Вдоль лінії вирізу нанесіть пензлем шар поліуретану, в іншому випадку волога проникне в зріз і зіпсує стільницю .
6
Стільницю знову встановіть на своє місце. Прослідкуйте, щоб верхня обв'язка підлогового шафи не перекривала отвір для мийки. Встановіть мийку за інструкцією, попередньо знявши і перевернувши стільницю .
7
Поверніть стільницю з вмонтованою мийкою на місце і зафіксуйте за допомогою доданих кріплень.