Як зробити форму невидимої.

При оформленні даних у вигляді таблиці в документах Microsoft Office Word і Microsoft Office Excel користувачеві може знадобитися зробити форму невидимою, тобто привести документ до такого виду, коли текст відображається, а кордони таблиць не виводяться на друк. Зробити це можна за допомогою інструментів редактора.
Інструкція
1
Документ в програмі Microsoft Office Excel сам по собі є таблицю. Якщо всі дані у вашій таблиці повинні йти суцільним текстом без розділових кордонів, просто не міняйте налаштування редактора. Вирівнюйте ширину і висоту стовпців, задавайте формат осередкам, але не звертайтеся до інструментів для створення таблиць та оформлення кордонів.
2
Якщо вам необхідно зробити невидимою тільки частина форми або ви редагуєте вже готовий документ, в якому позначено межі таблиці, виконайте кілька дій. Виділіть за допомогою миші або клавіш Shift і [стрілки] область, в якій необхідно приховати кордону. На вкладці «Головна» в розділі «Шрифт» натисніть на значок стрілки правіше від мініатюри у вигляді розкресленого квадрата. Виберіть у спадному меню пункт «Немає кордонів», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші, - межі виділених вами осередків стануть невидимими.
3
Того ж ефекту можна домогтися іншим способом: виділіть потрібну вам область і клацніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Формат ячеек». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Кордони» і в групі «Все» виділіть мініатюру з написом «Ні». Натисніть на кнопку ОК, щоб нові налаштування були застосовані до редагованої частини документа.
4
При роботі в редакторі Microsoft Office Word діє той же принцип, але відповідні інструменти необхідно шукати в інших розділах. Виділіть форму або частину форми, яку хочете зробити невидимою. Відкрийте вкладку «Головна» і виберіть розділ «Абзац». Натисніть на кнопку зі стрілкою правіше від значка у вигляді розкресленого квадрата і виберіть варіант «Ні кордону».
5
Доступ до даної опції можливий і через правий клік миші. Використовуючи його, виберіть у спадному меню пункт «Властивості таблиці», в діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Таблиця». Натисніть кнопку «Кордони і заливка» в нижній частині вікна і на вкладці «Кордони» задайте потрібні вам параметри. Кнопкою ОК застосуєте налаштування.
6
При виділенні хоча б однієї комірки таблиці в Word стає доступно контекстне меню «Робота з таблицями». З його допомогою також можна зробити форму невидимою. Виділіть потрібну область таблиці, відкрийте меню «Робота з таблицями» і виберіть вкладку «Конструктор». У розділі «Стилі таблиць» знайдіть вже відомий вам значок і застосуєте потрібний стиль для меж таблиці.