Як з'єднати два ADSL-модему.

Для побудови домашніх локальних мереж іноді необхідно використовувати відразу декілька пристроїв. Для стабільної роботи комбінованої мережі може знадобитися два ADSL- модему , кожен з яких буде виконувати потрібні функції.
Вам знадобиться
  • - Сплиттер;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Якщо ви маєте в розпорядженні ADSL-модем з кількома LAN-портами та аналогічне пристрій, що підтримує роботи з мережею Wi-Fi, вам необхідно правильно налаштувати їх синхронну роботу. Це дозволить підключити до інтернету одночасно декілька комп'ютерів і мобільних пристроїв. З'єднайте з DSL-портом багатоканального модему телефонний кабель. Використовуйте для цього спліттер, щоб знизити рівень перешкод в мережі.
2
З'єднайте потрібні комп'ютери з модемом, використовуючи доступні порти LAN. Обов'язково залиште один порт вільним. Увімкніть один з комп'ютерів і відкрийте web-інтерфейс налаштувань модему . Встановіть та налаштуйте з'єднання з сервером провайдера. Як це зробити, краще уточніть на офіційному форумі компанії, що надає послуги доступу в інтернет.
3
Збережіть настройки з'єднання. Вимкніть функцію DHCP. У даній схемі краще використовувати статичні IP-адреси. З'єднайте даний комп'ютер з LAN-портом іншого модему .
4
Відкрийте його web-інтерфейс. Виберіть меню WAN і виконайте його настройку. В даному випадку необхідно призначити канал LAN основним. Тобто доступ в інтернет пристрій повинен отримувати не через порт DSL, а через порт LAN. В якості DNS-сервера (точка доступу до інтернету) використовуйте IP-адресу першого модему .
5
Відкрийте меню Wi-Fi і створіть бездротову точку доступу. Виберіть потрібні вам параметри роботи бездротової мережі. Збережіть налаштування модему і відключіть від нього стаціонарний комп'ютер.
6
Підключіть за допомогою мережевого кабелю другий ADSL-модем до першого пристрою. Для цього використовуйте вільні порти LAN обох модемів. Перезавантажте обидва пристрої. Дочекайтеся повного завантаження модемів. Підключіть мобільні комп'ютери до бездротової мережі. Переконайтеся в тому, що всі пристрої отримали доступ до інтернету.
Коли потрібно з'єднати дві локальні мережі або розширити вже готову, рекомендують використовувати мережеві концентратори, модеми або маршрутизатори. Щоб отримана мережа справно працювала, необхідно правильно налаштувати використовуване обладнання.
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для з'єднання двох Wi-Fi модемів краще використовувати мережевий кабель. Цей метод з'єднання дозволить кожному пристрою створювати бездротову точку доступу, якщо це підтримується. Виберіть модем, який буде безпосередньо підключений до інтернету.
2
Підключіть до нього кабель з'єднання з сервером провайдера. Зазвичай для цього використовуються канали WAN (Internet) або DSL (залежно від типу вашого модему ). Другий модем повинен обов'язково мати порт Internet (WAN) для прийому сигналу.
3
З'єднайте будь канал LAN (Ethernet) першого пристрою з портом Internet (WAN) другого модему . Підключіть до обох пристроїв ноутбук або комп'ютер через порти LAN, використовуючи мережевий кабель.
4
Відкрийте меню налаштувань першого модему . Для цього введіть в адресний рядок браузера IP-адресу пристрою. Встановіть зв'язок з сервером провайдера. Це можна зробити в меню «Налаштування мережі» (Internet Setup). Увімкніть функцію DHCP.
5
Якщо вам потрібно створити безпровідну точку доступу, то відкрийте меню «Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup). Вкажіть SSID (Ім'я) і Password (Пароль). Виберіть один із запропонованих типів безпеки і передачі радіосигналу.
6
Перейдіть до налаштувань другого модему . В налаштуваннях підключення до інтернету вкажіть канал прийому сигналу WAN (Internet). В поле «Адреса сервера» або «IP сервера» введіть IP-адресу першого модему .
7
При налаштуванні бездротової точки доступу рекомендують вибирати параметри, аналогічні налаштуванням першого модему . Це полегшить підключення ноутбуків або комп'ютерів до різних мереж. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва пристрої.
Зверніть увагу
Підключити DSL-модем через порт Ethernet (LAN) можна тільки в тому випадку, якщо його настройки дозволяють призначити цей порт основним каналом доступу до мережі інтернет. В іншому випадку, комп'ютери будуть включені в локальну мережу, але не отримають виходу в інтернет.