Як правильно вибрати автозапчастини на ринку.

Сьогодні на авторинках будь-якого міста вибір запчастин величезний. Вам пропонують деталі різних виробників з широким ціновим діапазоном. Як же підібрати потрібну деталь, щоб вона прослужила якомога довше?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що найголовнішу роль в ремонті автомобіля має якраз підбір деталей. Вони повинні призначатися саме для вашої марки і бути якомога більш високої якості. Ціна при цьому теж відіграє важливе значення.
2
Перед вибором деталей ознайомтеся з основними групами виробників запчастин. Є оригінальні деталі, які випускає фірма-виробник авто. Такі деталі ідеально підходять під певну модель. Вони поширюються переважно великими дилерами, тому реалізуються у великих салонах і мають досить високу ціну. Інша група - це неоригінальні деталі. Вони виготовляються досить відомими компаніями, які мають спеціальні ліцензії. Ці деталі дещо нижче за вартістю, але мають хорошу якість. І є група товарів, які випускаються невеликими вузькопрофільними фірмами. Вони значно нижче за вартістю, якість їх також коливається в ту чи іншу сторону.
3
На ринках в основному пропонується неоригінальна продукція. Тому якщо ви хочете заощадити на ціні, але взяти якісний товар, уважно придивляйтеся до запчастин. Оригінальні деталі будуть упаковані в спеціальні коробки заводу, на них обов'язково стоїть клеймо фірми. Дешеві підробки можуть просто загортати в пакувальний папір, виготовлені вони досить грубо і неякісно.
4
Найважливіші вузли та деталі купуйте тільки оригінальні або ті дублікати, які випущені японськими і європейськими виробниками. А от дрібні деталі, наприклад, свічки, фільтри, ремені, можна брати і за нижчою ціною, але обов'язково у виробників з хорошою репутацією. Для цього попередньо перегляньте на різних автомобільних форумах відгуки про кращі економних марках.
5
Вирушаючи на ринок, захопіть з собою стару деталь. При підборі необхідної нової запчастини, порівнюйте її зі старою. Так вам не підсунуть продукт зовсім іншої моделі.
Корисна порада
Якщо буде можливість перевірити деталь в роботі, ніколи не відмовляйтеся від такої можливості. Так ви переконаєтеся в її якості, і у вас не виникне підозри в сумлінності продавця.