Як вибрати колір в дитячій. об'ємні елементи на стіну для дитячої.

Вплив кольору на психіку людини дуже велике. Особливо важливо враховувати це при оформленні дитячої, адже характер, психіка і естетичний смак дитини ще формуються, тому особливості і результати їх розвитку будуть залежати від навколишнього простору.
Інструкція
1
Уникайте домінуючого темно-синього, фіолетового, чорного і білого кольорів. Зрозуміло, вони можуть бути присутніми в тих чи інших елементах інтер'єру, але тільки в невеликих кількостях. Також не варто робити домінуючим яскраво-червоний і темно-зелений кольору : перший робить людей більш агресивними, а другий - більш апатичними і байдужими. Зверніть увагу: йдеться тільки про переважаючих кольору х. Тобто не можна допускати, щоб стіни, текстиль та меблі були пофарбовані в перераховані вище тони.
2
Уникайте надмірно яскравих, кричущих, кислотних, різких відтінків. У кімнаті яскраво-рожевого або отруйно-зеленого кольору навіть дорослий буде почувати себе незатишно. Звичайно, соковиті фарби доречні в дитячій, але в невеликих кількостях. Перевагу слід віддавати стриманим, не дратівливим відтінкам.
3
Виберіть або єдину колірну гамму, або виділення функціональних зон за допомогою зміни кольору . Перший варіант доречний, якщо ви не хочете займатися оформленням колірних переходів, або вже вибрали певний стиль інтер'єру. Другий варіант дозволяє підкреслити різні зони і допомогти дитині краще орієнтуватися в своїй кімнаті і чітко розуміти різницю, наприклад, між місцем для навчання і місцем для ігор.
4
Якщо ви вибрали певний стиль інтер'єру, дотримуйтеся рекомендацій з вибору колірної гами для його оформлення. Наприклад, такий популярний в наш час морський стиль передбачає поєднання білого, блакитного, синього і червоного кольорів у певних пропорціях. Для стилю прованс, який особливо доречний в кімнаті дівчинки, підійдуть м'які пастельні тони. Зокрема, можна використовувати бежевий, салатовий, ніжно-рожевий і т.п.
5
При виділенні кольором функціональних зон варто прислухатися до рекомендацій психологів. Ось найбільш поширене поєднання зон і квітів: ніжно-блакитний відтінок в спальній зоні, м'який зелений - у навчальній, приглушений червоний - в спортивній, помаранчевий - у творчій, а жовтий - в ігровій. Варто враховувати і характер дитини: тихим, замкнутим дітям більше підійдуть соковиті, позитивні відтінки, а надто запальним і збудливим - приглушені і строгі.