Як орендувати приміщення. Як правильно орендувати приміщення що потрібно знати.

Оренда приміщення - питання серйозне. Для орендаря важливо не переплатити, але і тим більше не мати проблем з орендованим приміщенням . Тому після того, як ви оберете приміщення, обов'язково огляньте його і ретельно проаналізуйте його документи. Тільки якщо у вас не буде питань по документам і непорозуміння з орендодавцем, можна без особливого ризику укладати договір оренди.
Інструкція
1
Насамперед визначитеся, яке приміщення ви хочете орендувати: офіс або торговельну площу? Чи, може, нежитлове приміщення для інших цілей? Виходячи з цього, можна починати шукати таке приміщення. Найкраще це робити через спеціалізовані фірми, в них менш імовірно, що вас обдурять (хоча не виключається й це). Як правило, фірми консультують клієнтів і надають безліч варіантів вибору. За ці послуги потрібно буде заплатити, але зате фірма підбере вам найбільш вдалий варіант.
2
Наступний крок - огляд приміщення. Огляд варто проводити особливо уважно, в присутності власника, щоб задавати йому питання. Не соромтеся оглядати приміщення довго і у всіх деталях, оскільки "підводні камені" можуть очікувати вас де завгодно. Чи кондиціонер і як він працює? Чому в приміщенні холодно (жарко)? Чи добре функціонує санвузол?
3
Далі, якщо приміщення вас влаштувало, потрібно буде запросити документи по ньому. Серед них мають бути обов'язково свідоцтво про право власності, нова виписка з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та угод з ним, кадастровий паспорт, технічні умови проведення та функціонування комунікацій, договори з енергопостачальною організацією, водоканалом і т.д. Не соромтеся попросити у власника паспорт, особливо якщо в чомусь сумніваєтеся або намагаєтеся орендувати приміщення самостійно, без допомоги спеціалізованої фірми. Краще виглядати трохи підозрілим, ніж бути обдуреним. Необачні орендарі можуть виявити в приміщенні вже після укладення договору оренди різні "сюрпризи", найшкідливішим з яких буде погана робота комунікацій.
4
При позитивному результаті перевірки документів на приміщення можна укладати договір оренди. За законом він укладається у письмовій формі і підлягає державній реєстрації, якщо укладається на рік і більше. У договорі оренди повинні бути зазначені дані, дозволяють чітко ідентифікувати об'єкт оренди. При відсутності цих даних у договорі він не буде вважатися укладеним.
5
Основні обов'язки орендаря за договором оренди - вносити орендну плату в термін, користуватися приміщенням відповідно до умов договору або до його призначення, підтримувати його справний стан. Орендар має право за згодою орендодавця здавати приміщення в суборенду. Якщо орендар належним чином виконував свої обов'язки, то після закінчення строку договору він матиме переважне право на укладення договору оренди цього приміщення на новий термін.
Відпочинок на воді, особливо в спекотну літню погоду, завжди приємний. А вже жителям таких величезних міст, як Москва, вимушених дихати вихлопними газами автомобілів і випарами розпеченого асфальту, він взагалі може здатися справжнім блаженством. Але не у всіх москвичів є можливість в розпал літа вирватися до моря. А ось покататися на теплоході по Москві-річці і іншим прилеглим водоймам - цілком реально. Причому, не тільки з метою відпочинку, а й відзначаючи якесь свято чи проводячи корпоративний захід.
Інструкція
1
Продумайте програму задуманого заходу. Що ви хочете: організувати просту прогулянку, або теплохід повинен буде на якийсь час пристати до берега, щоб компанія влаштувала пікнік із шашликом. А, може бути, вам хочеться, щоб на борту теплохода було влаштовано банкет чи якась розважальна програма.
2
Подумайте, яку граничну суму ви зможете заплатити і за оренду та додаткові послуги, якщо вони вам потрібні. Порахуйте кількість учасників поїздки, виберіть точний маршрут, складіть точну програму і вже, виходячи з цього, починайте шукати теплохід, який відповідає вашим запитам.
3
Не забудьте також, що відпочинок на воді - захід, пов'язаний з підвищеною небезпекою. Навіть на спокійній, неширокої річечці часом відбуваються трагедії. Тому приділіть особливу увагу безпеці теплохода. Постарайтеся навести довідки: в якому році він побудований, коли проходив останній капітальний ремонт, потрапляв в аварії і т.д. По можливості почитайте відгуки клієнтів, які орендували цей теплохід раніше. Кваліфіковано Чи поводився екіпаж, який був рівень обслуговування пасажирів.
4
Враховуючи, що організація відпочинку на борту теплохода - вельми нелегке і специфічне захід, що має масу тонкощів, зверніться до послуг професіоналів. Наприклад, в московське агенство «Моспароходство», що займається організацією річкових круїзів. Там ви напевно підберете найбільш оптимальний варіант оренди теплохода.