Як внести до статуту ще одного засновника.

Законодавство регламентує роботу товариств з обмеженою відповідальністю дозволяє міняти склад засновників як у більшу, так і в меншу сторону. Вхід нового учасника можливий у вигляді продажу своєї частки одним зі старих учасників товариства, або у вигляді збільшення статутного капіталу, за рахунок внеску. Внесення до статуту засновника - це процедура, передбачена законом.
Вам знадобиться
  • - заява від нового засновника;
  • - заява за формою 13001, 14001;
  • - нова редакція статуту;
  • - протокол загальних зборів учасників товариства;
  • - квитанція про оплату державного мита;
  • - паспортні дані нового засновника.
Інструкція
1
Для входу нового учасника в ТОВ необхідно отримати заяву від нього в довільній формі, в якому має бути вказаний розмір внеску, порядок його внесення та розмір частки в статутному капіталі.
2
Далі потрібно провести загальні збори учасників товариства, на якому вирішити питання про вхід нового учасника до складу засновників. За підсумками даного зібрання повинен бути складений протокол, в якому прописуються наступні питання: можливість входу учасника в суспільство, збільшення статутного капіталу за рахунок його внеску, порядок внесення коштів або майна в частину частки статутного капіталу товариства, внесення змін до статуту організації.
3
Заповніть заяву за формою 13001, вкажіть новий розмір капіталу на аркуші В, а також на аркуші Л розміри часток учасників. Також потрібно ще одну заяву за формою 14001, де вкажіть дані всіх учасників товариства (знову вхідних і вже існуючих) з новими розмірами часток в статутному капіталі.
4
Підготуйте для здачі в реєструючий орган наступні документи: заяви за формою 13001, 14001; протокол загальних зборів учасників; зміни до статуту або його нову редакцію; зміни до установчого договору (новий установчий договір); квитанцію про оплату державного мита в розмірі 800 рублів; документи про внесення вкладу до статутного капіталу новим учасником (квитанцію банку, якщо вклад в грошовому вираженні або звіт оцінювача, якщо вкладається майно).
5
Всі зміни внесені до статуту та установчого договору мають силу для третіх осіб тільки після державної реєстрації.
Зверніть увагу
Новий учасник товариства, якщо він входить до складу засновників за рахунок збільшення статутного капіталу, може бути як фізичною особою, так і юридичним (російським або іноземним).
Корисна порада
Термін реєстрації змін до установчих документах, у зв'язку з входом нового учасника складає 7 робочих днів.