Як говорити смішним голосом. Як розвинути голос для співу в домашніх умовах.

Ні універсального способу спотворити свій голос до абсурдного, як немає двох однакових голосів. Однак нехитрі засоби допоможуть змінити ваш тембр до абсурдного і викликати бурхливу реакцію у слухачів.
Інструкція
1
Гелій з повітряних кульок дивним чином впливає на голосові зв'язки, особливо це помітно на чоловічих голосах: тембр стає гугнявим, більш високим. Але дія газу швидко припиняється, доведеться постійно вдихати з кульки або придумати інший спосіб.
2
У тренуванні допоможуть вокальні та акторські вправи. Займаючись співом або сценічною мовою, ви швидше опануєте власним голосом , навчитеся правильно дихати і освоїте анатомію голосового апарату. Отже, ви зрозумієте, з яких частин складається ваш голос і як формується тембр. Виходячи з цієї інформації міняти його можна як завгодно по вашому розсуду.
3
Прислухайтеся до того, що вас оточує. Аналізуйте звуки і інтонації, розбирайте їх на складові. Якщо володієте музичною грамотою, визначайте тональність і інтервальний склад. Знаходьте закономірності в тому, що чуєте.
4
Копіюйте звуки, які чуєте: голоси відомих співаків, акторів і друзів, спів птахів, інтонації тварин. Точність повинна бути у всьому: і в висоті звуків, і в інтонації. З першого разу у вас не вийде, але не зупиняйтеся: тренування принесе результати.
5
Продовжуючи копіювати, утрирую особливості мови людей або звуків тварин: розтягуйте голосні ще більше, ніж в оригіналі, пищите ще жалібніше, ніж кошеня, тріщить голосніше, ніж папуга.
6
Використовуйте ті частини голосового апарату, які зазвичай не діють: затискайте ніс або направляйте звук в нього, стискайте шийні м'язи. Міняйте положення губ і ротової порожнини, говорите то низьким голосом , то високим. Повторюйте вправи в різних положеннях тіла: прямо, з нахиленим корпусом, відкинувшись назад або ін.
7
утрирую власні особливості мови. Уявляйте себе в незвичайних для себе образах: блондинка, учитель, секретар, генерал, спортсмен, рок-музикант. Привносите в мову особливості відомих вам людей.