Як забезпечити безпеку співробітників банку.

Банки є найбільш небезпечними сферами діяльності, адже саме в них проходять великі грошові потоки. Тому, при організації банку необхідно передбачити установку системи безпеки для усунення різних загроз (нападів).
Інструкція
1
Можете скористатися послугами державних чи приватних служб безпеки. Всі вони, як правило, організовуються, колишніми співробітниками збройних сил або внутрішніх справ. Перед тим, як укласти договір з подібною організацією, підберіть найбільш надійну.
2
Створіть власну службу безпеки. Найміть людей, які вміють поводитися зі зброєю і є самі по собі фізично витривалими й міцними. Зареєструйте службу безпеки в органі державного контролю. Так як ви вирішили її створити для охорони банку і його співробітників, то узгодьте це питання з усіма засновниками. Якщо у вас немає можливості для реєстрації служби, можете замаскувати її працівників під звичайних охоронців.
3
Встановіть камери відеоспостереження. При цьому, врахуйте, що кожне робоче місце співробітника банку має перебувати під наглядом.
4
Облаштуйте місце для роботи охоронців або співробітників служби безпеки. Воно може бути розташоване ізольовано від відвідувачів (клієнтів) банку , але при цьому воно повинно бути обладнане всією необхідною апаратурою (комп'ютером, який буде відображати яке надходить відео з залу банку ; столом і стільцем).
5
Встановіть кнопку екстреної допомоги під кожним столом співробітника банку . Це дозволить не тільки їх убезпечити, але і вчасно врятувати фінанси банку .
6
Врахуйте, що повинен бути начальник служби безпеки, який зможе здійснювати контроль за всім охоронюваним об'єктом. У разі раптового проникнення саме він буде робити відповідні дії, спрямовані на захист банку . Якщо ви не володієте необхідними знаннями з приводу того, як самостійно створити службу безпеки, тоді краще зверніться за допомогою до досвідченого юриста. Він зможе досконально вивчити вашу проблему.
Щорічно тисячі росіян гинуть від пожеж. А адже більшість трагічних випадків можна було запобігти, дотримуючись найелементарніші правила. Основні дії, спрямовані на забезпечення пожежної безпеки, дуже прості і доступні навіть без спеціального навчання.
Вам знадобиться
  • - вогнегасники;
  • - детектори диму;
  • - план евакуації;
  • - автоматична система сповіщення про пожежу або система "Розумний будинок".
Інструкція
1
Встановіть в кожній кімнаті вашого будинку і в підсобних приміщеннях детектори диму. Це найкраща зброя для попередження про пожежу. Обов'язково раз на місяць перевіряйте працездатність детекторів, а раз на рік міняйте акумулятори. Деякі виробники радять замінювати детектори раз в 10 років, навіть якщо вони знаходяться в робочому стані.
2
Якщо дозволяють кошти, встановіть автоматичну охоронно-пожежну сигналізацію або систему гасіння пожежі. Така система не тільки передасть інформацію про нинішньому пожежі, але і включить автоматичні установки пожежогасіння та димовидалення.
3
Купіть вогнегасники в кожну кімнату, в кухню і гараж. Їх наявність необхідно при гасінні невеликого вогню. Дуже часто маленький вогнище спалаху переростає у великий пожежа за той час, що це вас несе в пошуках засоби гасіння.
4
Використовуйте в своєму будинку вуглекислотні вогнегасники. Після гасіння вогню вуглекислота просто випаровується, практично не залишаючи слідів. Регулярно перевіряйте працездатність засобів гасіння пожежі.
5
У будь-якому офісі план евакуації при пожежі є обов'язковим документом. Чому ж такого плану немає в вашому домі? Розробіть по можливості два шляхи евакуації з кожної кімнати, намалюйте схеми і поясніть їх членам своєї родини.
6
Встановіть пожежні драбини для верхніх поверхів. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, познайомтеся з сусідами і обговоріть питання евакуації разом з ними. Забезпечте можливість просування по поверхах, сходам або з балкона на балкон.
7
Поповніть всіх своїх рідних діям при пожежі. Проведіть навчальну тривогу в ігровій формі. Навчіть дітей та дорослих перевіряти двері на нагрів перед відкриванням, захищати органи дихання від диму, користуватися вогнегасником. Кілька разів пройдіть по маршруту евакуації. Ці нескладні навички можуть врятувати життя в екстремальній ситуації.
8
У приватному будинку всі дерев'яні деталі стін, перекриттів і підлоги повинні мати пожаростойкий просочення. Завжди звертайте увагу на клас пожежної безпеки при виборі оздоблювальних матеріалів. Не забувайте, що деякі пластики практично не горять, зате при плавленні і нагріванні дають велику кількість отруйного диму.
9
Між нагрівальними приладами та стінами обов'язково має бути відстань. Не встановлюйте електричні прилади в глухі ніші, де не відбувається руху повітря. Якщо такій ситуації уникнути не можна, влаштовуйте примусову вентиляцію подібних куточків.
10
Не перевантажуйте проводку і розетки. Одна розетка розрахована на підключення не більше, ніж двох побутових електроприладів.
11
Все електричні кабелі повинні бути справні. Якщо в будинку є тварини, прибирайте всі дроти і подовжувачі в недоступне місце. Не секрет, що кішки і собаки люблять їх гризти, а там недалеко і до короткого замикання.
12
Обов'язково поясніть своїм дітям небезпеку гри з сірниками, запальничками. Кожна дитина повинна знати про властивості збільшувальних стекол або можливості легкого займання деяких пластмас навіть на звичайній електричній лампі.