Як впливає на організм морська харчова сіль. Як впливає сіль на калорійність їжі.

Сьогодні на прилавках магазинів безліч видів солі. Причому не тільки звичайної кухонної, але й так званої морської харчової. Остання вважається боле корисною. Але чим же вона відрізняється від їдальні солі? Смаком, складом, різним процесом виробництва, будовою кристалів, впливом на організм людини.
Інструкція
1
Якщо звичайну харчову сіль добувають на розробках, то морську випарюють з води, трохи при цьому очищаючи. Тому вона містить більше корисних для людини мікроелементів, має особливим смаком і є більш солоною. У результаті її треба додавати менше, ніж звичайної солі, отже, ризик завдати шкоди організм у через надлишок даного продукту мінімальний.
2
У морській воді міститься безліч корисних хімічних елементів - близько 40. І в морській солі всі вони теж є, але не в звичайній, а в неочищеної. Її використовують як ліки, називається вона полігаліт. У очищеної морської солі також є багато корисні елементи. Найпотрібніші для людини - катіоноактивні електроліти натрій, калій, кальцій і магній.
3
Натрій активізує ферменти, які задіяні у травленні, приводить в норму артеріальний тиск, бореться з утворенням зморшок.
4
Кальцій забезпечує працездатність м'язів, згортання крові, правильне формування і функціонування кісток, зміцнює сполучну тканину і клітинні мембрани.
5
Калій покращує обмін речовин, регулює водний баланс, зміцнює серце і м'язи, стимулює ріст клітин.
6
Магній допомагає засвоєнню інших потрібних для людини речовин, у тому числі вітамінів, перешкоджає розвитку алергії і рахіту у дітей, порушення кровообігу у дорослих.
7
Крім того, сприятливий вплив на організм морської харчової солі зумовлено вмістом у ній хлору - він бере участь в утворенні шлункового соку і плазми крові, активізує ферменти.
8
Багата морська сіль і фосфором. Він захищає від остеопорозу, формує клітинні мембрани.
9
Марганець, а він теж є в морській харчової солі, зміцнює імунітет, допомагає підтримувати в хорошому стані кістки і систему кровообігу.
10
А ще благотворно впливають на організм цинк, залізо, мідь, селен, кремній і йод - всі ці елементи теж є в морській солі.
11
Крім усього іншого, вона надає стравам особливого смаку, підкреслюючи найтонші нюанси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1o_nMJaeH9k