Як зв'язати шарф в картинках.

Шарф з вив'язані мотивами виглядає весело і завзято. Це можуть бути зображення квітів, метеликів, геометричних фігур, етнічні орнаменти. Дитині виконайте на шарфику сніговика або кошеня. А собі - легкі, повітряні сніжинки, немов вони щойно кружляли в повітрі і тепер опустилися до вас на плечі.
Вам знадобиться
  • - 200 г блакитний пряжі;
  • - по 50 г синьої та білої пряжі;
  • - спиці №4.
Інструкція
1
Наберіть на спиці 57 петель синьою пряжею. В'яжіть 3-4 см "павутинкою". Така в'язка не дозволить закрутитися в'язаному полотну. В'яжеться "павутинка" елементарно: в особовому ряду: 1 петля виворітна, 1 петля лицьова. У виворітного ряду: лицьову петлю в'язати виворітного, виворітну петлю - лицьової.
2
Перейдіть на нитку блакитного кольору і в'яжіть два ряди лицьовій гладдю. Крайні чотири петлі з обох сторін продовжуйте в'язати «павутинкою».
3
Почніть вив'язувати білою ниткою мотив «сніжинки». На схемі вказані лицьові і виворітні ряди - всього 15. Крайні чотири петлі зв'яжіть «павутинкою», далі - три сніжинки, чотири залишилися петлі - знову «павутинкою». Кромочні петлі в не входять до розрахунок.
4
Далі чотири ряди в'яжіть лицьовій гладдю візерунок «шахматка». Перший лицьовій ряд в'яжіть так: дві петлі синьою ниткою, дві - блакитний і т.д. до кінця ряду. У виворітного ряду в'яжіть по малюнку. Наступного особовому ряду продовжуйте в шаховому порядку: дві петлі блакитний ниткою, дві - синьою. Виворітний ряд по малюнку. Не забувайте крайні чотири петлі в'язати «павутинкою».
5
Перейдіть на нитку блакитного кольору і в'яжіть 90 см «павутинкою». Далі виконайте візерунок «шахматка», як описано вище. Крайні чотири петлі з обох сторін до кінця продовжуйте в'язати «павутинкою». Зв'яжіть блакитний ниткою два ряди лицьовій гладдю. Виконайте мотив «сніжинки». Знову зв'яжіть блакитний пряжею два ряди лицьовій гладдю. Перейдіть на синю нитку і пров'яжіть 3-4 см "павутинкою". Закрийте петлі. Шарф готовий.
6
Такий шарф має виворітну і лицьову сторону. Якщо ви хочете приховати нитки на зворотному боці, зв'яжіть з блакитної пряжі прямокутник рівний тій частині шарфа, яку потрібно «заховати». Зшийте деталі разом.
Зверніть увагу
Такий виріб як шарф при носінні стикається безпосередньо з шкірою. Тому підберіть м'яку, приємну на дотик пряжу, з малим вмістом вовни. Добре буде виглядати дитячий шарфик з яскравих акрилових ниток. До того ж, ви можете зовсім безбоязно прати його в машинці - він довго не втратить своєї форми.
Корисна порада
Ви можете підібрати для шарфа інші кольори пряжі. Зробити його ширше або довше, вив'язати різні мотиви на кінцях.