Як вибрати ламінат для дому.

Напевно, багато людей, що займаються ремонтом, зустрічалися з проблемою: як вибрати ламінат ? На відміну від дерев'яного паркету, ламінований шар має масу переваг, наприклад: він не вигорає на сонці, не вимагає шліфовки і покриття лаком, володіє особливою екологічністю. На сучасному ринку представлена велика кількість виробників ламінат а. Але для того щоб правильно вибрати ламінат , ви повинні знати наступні характеристики.
Інструкція
1
Захист. Сьогодні ламінат проводиться для різних приміщень, відповідно, вимоги, які пред'являються покриттях, теж відрізняються. Спершу, ви повинні вирішити, для якого приміщення купується ламінат . Наприклад, підлога для передпокою більше схильний до стирання і дії вологи, для такого випадку необхідний ламінат класу 23. А для дитячої кімнати або вітальні, де вимоги нижчі, підійде ламінат класу 22 .
2
Водостойкость є слабким місцем будь-якого ламінат а. Як правило, поверхня ламінованої пластини добре протистоїть волозі. Але якщо вода потрапляє в місця з'єднання, а потім і в основу, то це призведе до деформації поверхні. Деякі виробника випускають водостійкий ламінат , для цього вони просочують місця з'єднання спеціальним складом, який відштовхує вологу.
3
Шумоізоляція і підкладка. Якщо ви покладете ламінат на бетонну основу, то при ходьбі ви будете чути дзвінкий звук. Для того щоб згладити нерівності і прибрати шум, необхідно підкладати спеціальну підкладку з різних матеріалів (наприклад, спінений поліетилен). Деякі виробники випускають ламінат з прикріпленою підкладкою, яка збільшує звукоізоляцію.
4
Спосіб кріплення пластин. Існує два основних способи кріплення пластин один до одного: за допомогою клею або замка. Збірний ламінат (з замком) не вимагає клею, він просто замикається на торцевих сторонах. Такий ламінат досить легко укласти самостійно, а при необхідності ви можете замінити зіпсовану частину.
5
Теплі підлоги. Ламінат добре підходить для «теплих підлог», але необхідно, щоб на упаковці була відповідне маркування. Величина теплового опору, також повинна бути вказана в технічних характеристиках.
Зверніть увагу
У домашніх умовах підлога може пролежати 10-12 років. Сьогодні в Росії найбільш поширений клас ламінату, як у будинку, так і в офісах різних компаній. Він не склеює пластини між собою, але в той же час добре захищає їх від проникнення вологи. Критерії вибору ламінату. При відповіді на питання, як вибрати ламінат, слід керуватися такими основними критеріями: 1. Клас.
Корисна порада
Все вищесказані кроки щодо вибору ламінату можна здійснить, не виходячи з дому - достатньо доступу в інтернет, на офіційні сайти виробників, тематичні ресурси і форуми і спілкування зі знайомими, що закінчили ремонт. Хоча інтернет-торгівля «широко крокує по країні», купувати ламінат бажано в офлайні - простіше кажучи, в магазині/торговому центрі/будівельному гіпермаркеті. Як вибрати ламінат для підлоги тому, хто губиться в магазині або не знає, про що питати продавця?