Як замінити компресор в холодильнику. навіщо компресора 3 трубки.

На жаль, холодильники іноді ламаються. При деяких видах поломок виникає необхідність у заміні компресора холодильного агрегату. Цей вид ремонту вимагає певних професійних знань і навичок, а також спеціального обладнання. Тому довіряти заміну компресора слід тільки кваліфікованим співробітникам підприємств побутового обслуговування.
Вам знадобиться
  • - відбірковий вентиль;
  • - кислородо-пропанова пальник;
  • - балони до пальника;
  • - вимірювальні прилади;
  • - набір інструментів.
Інструкція
1
Звільніть холодильник - дістаньте всі продукти, витягніть знімні полиці і ящики. Вимкніть холодильний агрегат від електричної мережі і розгорніть його таким чином, щоб отримати вільний доступ до його задній стінці. Саме там, в ніші, на металевій траверсі розташований компресор.
2
Підніміть компресор. Акуратно відігніть трубки і посуньте компресор вперед на 5-7 см. Для того щоб сталева трубка не зламалася, при роботі з нею слід дотримуватися максимальної обережності.
3
надлому заправну трубку і видаліть фреон з системи охолодження. Для цього необхідно перетиснути капілярну трубку і включити компресор холодильника на 3 хвилини. За цей час хладон, наявний в агрегаті, перекачається в конденсатор. Візьміть спеціальний проколює вентиль і закріпіть його на фільтрі-осушувачі. Підключіть шланг до отвакуумірованному балону і проколіть фільтр-осушувач, закрутивши відбірковий вентиль. Відкрийте вентиль балона на 30 секунд і зберіть хладон. Закрийте пристрій.
4
Припаяйте на місце заправної трубки мідну. Довжина мідної трубки повинна становити 6 см, діаметр - 6 мм. Пайка деталей холодильника може здійснюватися за допомогою паяльника або повітряно-пропанового пальника.
5
Зробіть надріз на капілярної трубці. Надріз повинен розташовуватися на відстані 3-5 см від фільтра-осушувача. Обламайте трубку по лінії надрізу. Відпаяти фільтр-осушувач від конденсатора і демонтуйте його.
6
Відпаяти компресор від відсисаючої і нагнетательной трубок. Зачистіть то старого припою трубки холодильника і встановіть заглушки.
7
Зніміть заглушки з нового компресора . Зістикуйте патрубки компресора з трубопроводом холодильного агрегату. Встановіть фільтр-осушувач на конденсатор і вставте капілярну трубку. Припаяйте компресор. Уважно огляньте місця пайки з усіх боків за допомогою дзеркала. Переконайтеся в тому, що пайка проведена рівно і не залишилося непропоев.