Як демонтувати спліт-системи. Як правильно демонтувати спліт систему.

З часом з видувного отвору включеного кондиціонера може доноситися неприємний запах цвілі. Це сигналізує лише про одне: саме час демонтувати спліт-систему і добре її вимити.
Вам знадобиться
  • - набір плюсових і мінусових викруток;
  • - шестигранні зірочки;
  • - вода;
  • - губка;
  • - щітка ;
  • - паяльник;
  • - засіб для миття посуду.
Інструкція
1
Вимкніть кондиціонер з електромережі, після чого акуратно зніміть захисні фільтри внутрішнього блоку.
2
Потім зніміть лицьову панель і відкрутіть болти, розташовані під захисними заглушками.
3
Після цього злегка потягніть каркас на себе і зніміть, а також вимийте його від пилу і цвілі.
4
Додавши трохи сили і старань, зніміть лопать, направляючу повітряний потік. Після цього зніміть з засувок нижню частину внутрішнього блоку і акуратно від'єднайте дренажний шланг і провід живлення.
5
Потім приступите до від'єднання електропроводки (в процесі виконання даної операції на кожен від'єднаний провід наклеюйте невеликий шматок паперу з докладною інформацією, де був від'єднаний провід).
6
Потім від'єднайте дроти заземлення і витягніть плату з гнізда.
7
Відіжміть кріпильні скоби і акуратно витягніть корпус електроблока, а після і трансформатор. Потім по черзі одну за одною відіжміть опорні засувки і зніміть слив і вихідні шланги. Повірте, що виділяється внутрішнім блоком і лопатями вентилятора аромат перевершить ваші очікування. А значить потрібно продовжити демонтажні роботи, щоб якнайшвидше позбутися цього поганого запаху.
8
Відкрутіть болт з опори електродвигуна, після чого обережно підніміть радіатор і зніміть опору мотора. Потім зніміть з осередку лопать вентилятора разом з движком. Щоб не упустити радіатор, покладіть його в коробку.
9
Нагрійте тоненький паяльник і прогрійте їм головку болта, що утримує теплової замок. Злегка нагрів болт, спробуйте його відкрутити. Як тільки лопать буде відділена від мотора, її й інші брудні елементи спліт- системи помістіть у ванну і вимийте теплою водою з використанням засобу для миття посуду.
Зверніть увагу
Чи не прикладайте занадто багато сил, щоб зняти той чи інший елемент: як правило, більшість деталей спліт-системи крихкі, тому їх можна просто зламати.
Корисна порада
Збірку спліт-системи проводите в зворотній послідовності.