Як відремонтувати степлер.

Складно переоцінити значення степлера для офісного працівника. Особливо, коли він несподівано виходить з ладу, а перед вами купа непідшиті сторінок. У цьому випадку необхідно відремонтувати степлер.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - маленька викрутка;
  • - пассатижи з звуженими носиками.
Інструкція
1
Візьміть степлер двома руками - однією за пластиковий корпус, другий - за металеву частину з скобами і потягніть їх в різні боки, поки корпус не буде знято. Так ви звільните собі поле для роботи.
2
Видаліть всі скоби з степлера . Після цього ви побачите, скільки скоб застрягло на виході і заважає роботі степлера .
3
Тепер за допомогою пінцета спробуйте витягти застряглі скоби. Якщо не виходить, скористайтеся маленькою викруткою. Акуратно дійте, не зашкодить механізм, що складається з пружини і бойка. Не зупиняйтеся, поки не звільните все скоби.
4
Якщо у вас потужний степлер, призначений для з'єднання щільного паперу, картону або фотографій, скоби в ньому дещо довше. Їх, відповідно, складніше витягти. У цьому випадку звільніть степлер від корпусу.
5
Далі акуратно витягніть пружину. Найголовніше - прослідкуйте, щоб вона не загубилася. Майте на увазі, що в деяких степлера х при від'єднанні пружини вона може різко відскочити.
6
Озбройтеся пассатижами, щоб дістати застряглі скоби. Ні в якому разі не намагайтеся зробити це руками, інакше можна поранитися. У потужних степлера х досить різкий механізм, тому потрібно бути обережним.
7
Якщо результату немає, то вдарте кілька разів степлером по твердій поверхні, щоб послабити скоби всередині. Вони можуть незначно деформуватися, і згодом їх можна буде без зусиль витягнути.
8
Далі акуратно вставте пружину на місце.
9
Одягніть корпус. Тепер ваш робочий інструмент в порядку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, правильна експлуатація - запорука тривалої роботи. Тому не перевантажуйте степлер скобами і використовуйте тільки ті, які відповідають даній моделі степлера.
Корисна порада
Більшість проблем, пов'язаних з роботою степлера виникає в результаті неакуратне поводження з ним. Наприклад, різкі удари по корпусу, часте його падіння на підлогу. У більшості випадків степлер можна полагодити прямо на робочому місці, не вдаючись до допомоги майстра. І тільки в рідкісних випадках його краще відразу замінити новим.