Як підстригти однорічної дитини.

З давніх часів і донині вважається, що перші родові волосся потрібно обов'язково зістригати малюкові по досягненні одного року. Це необхідно робити для того, щоб у дитини була густа і красива шевелюра.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Існує безліч прикмет, пов'язаних з першою стрижкою однорічного крихти. Стрижені волосся змивали у воді і ховали в землю для кращого врожаю; про голову дитини терли курячі яйця для того, щоб кури краще неслися, а також монетки для успіхів у грошових справах. Вважається, що дитина, народжена з волоссям, приносить процвітання і багатство.
2
Врахуйте, що з наукової точки зору доведено, що стрижка волосся або гоління наголо (як зараз це роблять) практично не впливає на їх зростання. Вся справа в тому, що кількість волосяних цибулин і темп росту волосся закладається на генетичному рівні. Це значить, що якщо у мами з татом густе волосся, то такі ж будуть і у їх дитя.
3
Знайте, що на якість волосяного покриву істотно впливають такі чинники, як стан здоров'я малюка, правильність підбору косметичних засобів по догляду за волоссям (є спеціальні дитячі шампуні і бальзами), харчування крихти. Приблизна швидкість росту волосся у дитини до одного року становить один сантиметр на місяць, відповідно, потреба в стрижці виникає виключно з гігієнічних причин.
4
Посадіть малюка на стілець або тримайте його у себе на руках. Важливо відвернути дитини , так як процедура підстригання волосся для нього ще не відома, тому він може злякатися. В ідеалі мама постригает, а тато відволікає або навпаки. Співайте улюблені пісеньки своєму малюку, весело розмовляйте з ним.
5
Розчешіть чубок і острижися її на пару сантиметрів. Можна також трохи постригти і волосся в районі скронь, якщо вони заважають вашому синові або дочці. Цього буде достатньо.
6
Стрижка «під нуль» за допомогою машинки, а тим більше гоління голови може налякати малюка, надовго відбивши бажання до проведення перукарських процедур. Крім того, це може спричинити за собою роздратування ніжної шкіри голови, а також механічне пошкодження волосяних цибулин.
7
Існує також така прикмета: у день народження малюка, коли йому виповнюється рік, його посадіть на руки до одного з хресних батьків, а другий постригает дитини . Спочатку остригають локон вгорі (чубок), потім внизу, далі з правої скроні, потім з лівого (за формою хреста). Стрижені локони не викидайте, а ховайте в конверт. Це потрібно для того, щоб малюк ріс здоровим і щасливим.
8
Відведіть однорічного сина чи дочку в перукарню. Відмінно, якщо він вже знає це місце: був тут з мамою чи татом, і бачив, як тітка-чарівниця робила батькам гарні зачіски. Напевно і він захоче, щоб за ним позалицятися, адже дітки у всьому хочуть наслідувати дорослим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JHRrOobloUQ