Як записувати голос і звук. Як записати звук голос в слайд.

Звукозапис - основний вид діяльності звукорежисера. Однак багато музикантів, не маючи можливості створювати музику в колективі і виступати на сцені, створюють студійні проекти, в яких втілюють свої музичні ідеї. Крім власне композиторського дару, необхідно подбати про обладнання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - два мікрофони;
  • - спеціальне ПЗ;
  • - акустична система та додаткове обладнання.
Інструкція
1
До комп'ютера пред'являється невелика кількість вимог. По-перше, на ньому повинна стояти якісна звукова карта (аудіокарта). Бажаною категорія професійних (ігрова або, тим більше, вбудована, не впорається з навантаженням). Монітор повинен просто мати такий розмір, щоб вам не доводилося жмуритися при запису або обробці звуку.
2
З програм будуть потрібні звукові редактори (Cubase, Audacity, Sound Forge, Audition або будь-який інший на ваш смак). Audacity - безкоштовний і найпростіший з перерахованих звукових редакторів. Почати практику можна з нього.
3
Мікрофони повинні бути професійними. Пристрої для переговорів через інтернет-месенджери пропускають багато перешкод і не розраховані на динаміку співака. Спів завжди голосніше, ніж мова, тому на записи з'являться хрипи та інші призвуки.
4
Підключіть мікрофон до підсилювача і налаштуйте гучність. Інший мікрофон поставте на стійку поруч з підсилювачем і підключіть до спеціального входу в комп'ютері. Відкрийте аудіоредактор і при необхідності активуйте доріжку, на яку будете записувати звук. Після цього натисніть кнопку запису. Як правило, вона позначається червоним кружком, як на старих касетник. Починайте співати.
5
Якщо ви хочете записати голос якісно, співати трек від початку до кінця необов'язково. В студійних умовах звичайно пісні записуються по фразам, причому кожну вокаліст повторює для запису кілька разів, поки не вийде ідеально рівно і точно. Потім переходьте до наступного фрагменту.
6
Інші інструменти записуються приблизно так само, але в ланцюг можуть включатися процесори ефектів, микшерский пульт та інше обладнання.
Корисна порада
Порядок записи інструментальних і вокальних партій стандартний і обумовлений раціональністю і зручністю. Так, в першу чергу записуються партії ударних, потім басові і т.д. Детальніше описано на ресурсах, присвячених звукорежисурі та електронної музики.