Як вибрати дизельний двигун. Каквибрать подержаних дизель.

Перед автолюбителем, задався метою придбати новий автомобіль, нерідко стоїть завдання - який двигун вибрати. За інших рівних умов багато водіїв вважають за краще мати справу з дизельним агрегатом, який відрізняється більшим коефіцієнтом корисної дії і меншою витратою палива. До всього іншого, дизельне паливо не так різко підвищується в ціні, що важливо при частій експлуатації автомобіля.
Інструкція
1
Зупиніть свій вибір на дизельному двигуні в тому випадку, коли ви купуєте великий джип або вантажний автомобіль. При експлуатації в умовах поганих доріг дизель дозволяє забезпечити високу тягу на низьких оборотах.
2
Перевірте дизельний двигун в холодному стані, спробувавши його завести. Справний агрегат запуститься негайно, не вимагаючи зайвих оборотів стартера. Подібну попередню діагностику слід застосовувати в теплу пору року.
3
Розігрійте дизель і уважно прислухайтеся до його роботи. У міру підвищення температури в системах двигуна шум повинен стати менше, ніж при запуску холодного двигуна.
4
Натисніть на педаль акселератора після прогрівання випробовуваного двигуна. Якщо з вихлопної труби з'явиться чорний дим, це свідчить про знос форсунок або маслоз'ємних кілець. Білий дим є ознакою того, що в паливну систему потрапляє вода. В обох випадках відмовтеся від вибору подібного агрегату.
5
Ще раз використовуйте для вибору справного дизельного двигуна уважне прослуховування. Якісний агрегат має м'який і рівномірний звук, при роботі відсутні сторонні шуми, зріже і своєрідне «бренькіт». Перевірте на слух роботу дизеля на різних оборотах.
6
При виборі дизельного двигуна зверніть увагу на горловину, в яку здійснюється заливка моторного масла. Сліди масла, патьоки і бризки свідчать про наявність декомпресії. Це явище може згодом призвести до прориву газів, тому буде явним мінусом двигуна.
7
Купуючи агрегат, встановлений на колишньому у вживанні автомобілі, відкрийте капот і ретельно огляньте кріплення, гайки блоку циліндрів. Зверніть увагу на можливі сліди герметика. Якщо є явні візуальні ознаки розбирання і ремонту двигуна, вибирати його не слід.