Як висмикнути зуб дитині.

Молочні зуби починають випадати приблизно з п'ятирічного віку. Спочатку хитаються передні зуби - верхні і нижні різці. Дітям це звичайно дуже подобається. Вони раді, що зовсім скоро стануть дорослими. На випадання зуба йде близько тижня. Хтось розхитує і висмикує його самостійно, а комусь необхідна допомога батьків.
Вам знадобиться
  • - нитка;
  • - дверна ручка;
  • - стоматологія.
Інструкція
1
У деяких дітей одночасно випадає кілька зубів, а в інших на це можуть піти роки. Одні першокласники можуть похвалитися двома-трьома корінними зубами, а буває й таке, що у вісім років молочні зуби тільки починають хитатися. Все суто індивідуально. Хитаються зуби доставляють дитині масу незручностей. Такий зуб треба обов'язково видалити, але часто діти не можуть зважитися на це самостійно, бояться болю і крові.
2
Заспокойте сина чи дочку. Скажіть, що зубок вже старий, він ні на чому не тримається, тільки на тоненькій плівочці. Досить одного різкого руху і його не буде, ви покладете зуб в коробочку або «віддасте мишці».
3
Якщо дитина все ж боїться, то попросіть його довіритись вам, адже ви доросла людина і знаєте про все. У вас теж були молочні зуби , і вони точно також вешталися і випадали. Попросіть малюка лягти вам на коліна, покласти голову і відкрити рот. Міцно схопите зуб пальцями. Різко потягніть на себе.
4
Слухайте свою дитину. Якщо він каже, що йому боляче, вимагає, щоб ви припинили, то перестаньте. В іншому випадку він завжди буде боятися стоматологів.
5
Спробуйте прив'язати нитку навколо хиткого зуба і смикнути за неї. Можна також прикріпити цю нитку до дверної ручки і різко закрити двері.
6
Зверніться до стоматолога в дитячу стоматологічну клініку. Сучасні приватні клініки розпорядженні все необхідне для того, щоб зробити видалення та лікування зубів максимально безболісним.
7
Біля стоматологічних крісел на рівні очей дітей встановлюються монітори, на яких показують мультфільми. Можливо, ваше дитя навіть не помітить, що доктор видалив йому хитаючийся зуб, адже це справа двох секунд.
8
Зараз стоматологи використовують звеселяючий газ при проведенні лікувальних маніпуляцій. Дитині надягають маску на кілька секунд, через яку подається спеціальний склад. Він надає заспокійливу дію, пригнічує почуття страху і болю.
Корисна порада
Чи не робіть нічого, якщо дитина боїться. Прийде час і зуб вивалитися сам. У будь-якому разі його виштовхне корінний.
У дитячому віці під час зміни зубів з молочних на корінні висмикнути зуб в домашніх умовах не складе труднощів. Але якщо ви з якихось причин не можете його висмикнути, краще звернутися до стоматолога. Якщо випадає зуб буде заважати росту корінного, то прикус сформується неправильно, і виправити це можна буде тільки за допомогою брекетів.
Інструкція
1
Коли ви помітили, що зуб почав злегка хитатися, його потрібно продовжити розхитувати. Можна це робити за допомогою мови або пальців. Потрібно здійснювати рухи взад і вперед, а також з боку в бік.
2
Коли зуб буде сильно хитатися, його можна висмикнути. Для цього прив'яжіть товсту нитку до основи зуба і різко дерните.
3
Якщо зуб НЕ висмикнув, а дитині сильно боляче, то варто продовжити розхитування зуба.
4
У тому випадку, коли результату немає, сходіть в лікарню, лікар висмикне зуб менш ніж за хвилину.
5
Іноді починає хитатися корінний зуб, але висмикувати його самостійно не можна. Якщо ви вважаєте, що розхитався саме корінний зуб, то, можливо, це стоматит, гінгівіт або інші стоматологічні захворювання. в такому випадку необхідно, не відкладаючи, звернутися до лікаря.