Як відкрити склад магазин.

магазини-склади вельми популярні в західних країнах, і з кожним роком все частіше відкриваються в Росії. Низькі витрати, вигідні цінові умови для покупців, швидке отримання прибутку: подібні фактори роблять цей бізнес дуже привабливим для підприємців.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - транспорт;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне приміщення. При виборі обов'язково враховуйте зручність розташування: магазин-склад повинен бути доступний не тільки для дрібних оптовиків, а й для звичайних клієнтів. Подбайте про наявність під'їзних шляхів, парковки, опалення, електрики, охорони.
2
Придбайте необхідне обладнання. Перш за все, вам знадобляться стелажі, тара (палети, ящики, мішки), візки для товару, касові термінали. У разі великогабаритної або тяжкою продукції не обійтися без автонавантажувача.
3
Постарайтеся розмістити товари таким чином, щоб торгова площа одночасно і виконувала функції складу, і дозволяла клієнтам розглянути товар. Оптимальний варіант - розташування запечатаних коробок на верхніх полицях, а відкритою продукції - на рівні очей покупців.
4
Оберіть програму складського обліку і продумайте логістику магазину. Чітке відстеження процесів руху товару допоможе оперативно поповнювати асортимент, позбавлятися від продукції з терміном придатності, регулювати обсяги продажів і рентабельності.
5
Розробіть цінову політику, яка буде одним з вирішальних факторів для клієнтів. Низька орендна плата, мінімум персоналу, економія на дизайні - все це допоможе зробити максимально доступні ціни. Регулярно відстежуйте дії конкурентів і аналізуйте вартість аналогічної продукції.
6
Продумайте стратегію просування складу-магазину. Розмістіть інформацію про вашу компанію у всіх тематичних довідниках, відповідних інтернет-ресурсах. Періодично запускайте рекламні акції, які свідчать про низький рівень цін.
Корисна порада
Розгляньте можливість доставки товару. Для цього вам буде потрібно вантажний транспорт, однак подібна послуга стане явним конкурентною перевагою вашого магазину.