Як відключити поштову скриньку.

Поштова скринька створюється для довгострокового користування за рідкісними винятками. Наприклад, короткострокові проекти мають на увазі відключення ящика після закінчення певного часу. Розробники поштових сервісів про це знають і пропонують користувачам відповідні послуги.

Інструкція
1
Авторизуйтесь в поштовій скриньці. Гостьовий аккаунт не дає права керування обліковим записом, особливо в питанні видалення поштової скриньки. Для цього введіть логін і пароль відключається аккаунта.
2
Виберіть всю необхідну інформацію з поштових скриньок: вкладення в листах, записи в нотатках, посилання на корисні ресурси і т.д. Після видалення ці дані будуть втрачені.
3
Далі дії залежать від конкретної облікового запису. Приміром, у поштовій службі "Яндекс" відкрийте сторінку "Яндекс.Паспорт". У самому низу знайдіть кнопку "Видалити обліковий запис". Підтвердіть видалення. Сайт автоматично перенаправить вас на головну сторінку. Після видалення інформація про акаунт буде повністю видалена (зокрема, ви не зможете вести блог на платформі Я.ру)
4
На сервісі "Рамблер" після авторизації відкрийте сторінку управління: http://id.rambler.ru/script/settings.cgi. Виберіть відповідну команду, підтвердіть рішення. І ви знову на головній сторінці сайту.
5
На сайті "Мейл.ру" адреса сторінки видалення такий: http://win.mail.ru/cgi-bin/delete. Адміністрація сайту запропонує вам вказати причину видалення облікового запису, але вказувати її необов'язково. Вирішуйте самостійно.
6
" Гугл "дозволяє зробити процедуру через сторінку: https://www.google.com/accounts/EditServices. Клацніть по рядку команди "Видалити обліковий запис". Далі виберіть всі сервіси, які хочете видалити (в конкретному випадку ставте галочки скрізь). Введіть пароль від облікового запису і підтвердіть рішення.
7
На інших ресурсах сторінки видалення теж доступні тільки після авторизації і розташовуються або в налаштуваннях облікового запису, або в управлінні.