Як відправити лист на електронну скриньку.

Електронна пошта має ряд переваг у порівнянні зі звичайною. Наприклад, миттєва швидкість доставки, мінімальна ймовірність пропажі письма і т.д. Як же відправити лист на електронний ящик?
Інструкція
1
Для того щоб відправити лист на електронний ящик, вам необхідно мати свій. Якщо у вас ще немає e-mail, то створіть його, пройшовши нескладний процес реєстрації. Для початку виберіть поштовий сервер, на якому хочете створити пошту. Зайдіть на цей сайт і знайдіть на головній сторінці відповідний блок, в якому натисніть посилання або кнопку «Завести поштову ящик». Далі вам потрібно буде поетапно вести свої особисті дані, такі як ПІБ, адреса і т.д., придумати логін і пароль до ящик у. На кожній сторінці система видаватиме підказки, так що ризик заплутатися мінімальний. Після заповнення всіх форм процес реєстрації буде закінчено, і у вас з'явиться свій персональний поштовий ящик.
2
Отже, зайдіть на свій e-mail. Для цього зайдіть на сайт поштового сервера, в блоці «Пошта» введіть дані для авторизації: логін і пароль доступу. Натисніть кнопку «Увійти». Ви опинитеся на сторінці вхідних листів - тут розміщені отримані від інших користувачів повідомлення. У лівій частині сторінки розташовується меню розділів пошти, яке складається з «Вхідні», «Надіслані», «Дистанційні», «Чернетки» і т.д. Їх найменування можуть трохи відрізнятися в різних поштах. Зверху над списком листів розташовано меню кнопок: «Написати», «Переслати», «Видалити» і т.п. Натисніть кнопку «Написати».
3
На сторінці, вам необхідно сформувати лист , яке ви хочете відправити. Для початку виберіть одержувача. Введіть електронну адресу вашого друга і впишіть його в віконце «Кому». Якщо адреса вже збережений у вас в контактах, просто зайдіть в них, знайдіть його і натисніть поряд з ним кнопку «Додати». Далі введіть тему листа - вона повинна коротко і точно відображати його зміст. В найбільше віконце введіть текст самого листа. При бажанні, ви можете прикріпити до листа якийсь файл, наприклад, картинку або відеозапис. В цьому випадку під вікном основного тексту знаходиться кнопка «Прикріпити файли» - натисніть на її. Оберіть з комп'ютера необхідний файл і завантажте його в лист . Коли все буде готово, пробіжіться поглядом по письму, перевірте на наявність помилок. Якщо ви визнали, що все готово, натисніть кнопку «Відправити». Через кілька хвилин ваш друг отримає лист .