Як розігнати монітор.

Сучасні LCD- монітори володіють непоганими характеристиками. На жаль, деякі виробники навмисно вшивають в пристрої микропрограмму, яка не дозволяє моніторам працювати в повну силу.
Вам знадобиться
  • - SiSoft Sandra.
Інструкція
1
Почніть із з'ясування параметрів відеокарти і монітора. В даному випадку необхідно визначити не номінальну продуктивність, а ті характеристики, з якими можуть працювати ці пристрої. Скачайте і встановіть програму SiSoft Sandra. Ви можете використовувати й іншу утиліту для збору інформації, але переконайтеся в тому, що вона надає достовірні відомості.
2
Відкрийте меню Video System Information. З'ясуйте режими, з якими можуть спільно працювати ваш монітор і відеоадаптер. Знайдіть той режим, який ви хочете використовувати. Відкрийте властивості екрану, клікнувши правою кнопкою по робочому столу. Переконайтеся в тому, що даний режим не можна встановити стандартними засобами.
3
Натисніть клавіші Win і R. В відкрилося поле введіть команду Regedit та натисніть клавішу Enter. Після відкриття гілок реєстру перейдіть до каталогу HKEY_LОCАL_MACHINЕ Systеm CurrеntContrоlSеt Services. Знайдіть гілку Class і виберіть папку Display.
4
Вивчіть вміст каталогу Modes. Виберіть колірну насиченість і дозвіл екрана. Знайдіть параметр «За замовчуванням» і пропишіть для нього додаткові значення частоти оновлення екрану. Збережіть конфігурації реєстру.
5
Знову відкрийте властивості екрану і виберіть новий режим роботи пристрою. Якщо ви хочете встановити велику глибину кольору для певного дозволу, то створіть додатковий каталог, наприклад 1600, 1200, в потрібній гілці. Скопіюйте в нього дані з аналогічного каталогу гілки з меншою глибиною кольору.
6
Якщо в процесі розгону виникла помилка, то перезавантажте комп'ютер в безпечному режимі роботи ОС. Скасуйте зміни параметрів реєстру. Знову завантажте звичайний режим і спробуйте використовувати інші настройки для монітора.