Як змінити icq.

ICQ ("аська") - це популярний інтернет-пейджер. Його використовують вдома і на роботі, встановлюють на комп'ютері, комунікаторі та мобільному телефоні. "Аська" дозволяє завжди бути на связі.Еслі з якихось причин ви вирішите змінити номер icq, зробити це буде дуже просто.
Інструкція
1
Для того, щоб почати спілкування з чистого аркуша, заведіть собі новий обліковий запісь.Новая обліковий запис ICQ - це, по суті, новий номер. Ви можете мати кілька номерів ICQ. Наприклад, робочий і домашній. Створити собі новий обліковий запис дуже просто. Це займе всього лише кілька мінут.Ми розглянемо послідовність дій на прикладі ICQ 7.2.Нажміте кнопку "Зареєструватися".
2
У вікні заповніть потрібні поля (ім'я, прізвище, стать, дата народження, адреса електронної пошти, пароль, перевірочний код) .Указивайте тільки діючий адресу електронної пошти - на нього прийде підтвердження реєстрації.
3
Увійдіть у свою електронну скриньку і клацніть по посиланню.
4
У цій версії ICQ ви можете налаштувати повідомлення з інших сервісів і імпортувати контакти з поштових систем.
5
Перезапустіть ICQ. Тепер в меню ви можете вибрати команду "увійти як" і у випадаючому списку вибрати ту обліковий запис, яка потрібна вам в даний момент.