Як влаштуватися водієм без досвіду. кар'єра водій.

Багато ресурси, пов'язані з пошуком роботи, сьогодні пропонують значні кількість вакансій водія. Але при цьому охочих влаштуватися на подібну роботу набагато більше. Як правило, роботодавці віддають перевагу досвідченим кандидатам, однак влаштуватися на роботу цілком можливо навіть водієві без практики.
Вам знадобиться
  • - преса;
  • - інтернет.
Інструкція
1
П опитайтесь влаштуватися на будь-яку нетривалу роботу з мінімальною оплатою. Головна мета в даному випадку - отримати відповідний рядок у резюме та додаткові рекомендації, оскільки потенційні роботодавці часто наводять довідки про кандидатів у попередніх начальників. Якщо ваш колишній керівник висловиться про вас позитивно, це може зіграти вирішальну роль навіть при відсутності досвіду.
2
Намагайтеся проявити себе з кращого боку на навчанні або на попередній роботі, навіть якщо вона ніяк не пов'язана з водінням. Відповідальність, старанність, висока працездатність цінуються не менше, ніж уміння керувати автомобілем. Використовуйте будь-яку можливість, щоб документально зафіксувати свої успіхи. Це може бути запис в особовій справі або трудовій книжці, почесна грамота, сертифікат про підвищення кваліфікації.
3
Як можна краще вивчіть місто або весь регіон, в якому збираєтеся працювати. Знання доріг та оптимальних шляхів проїзду - ваше явну перевагу. Тренуйте топографічну пам'ять, намагайтеся бути організованим і проявляйте готовність до роботи водієм.
4
Складіть грамотне резюме. Вкажіть в ньому весь наявний досвід, освіту, додаткові навички, особисті якості. Розішліть його за наявними вакансіями, а через деякий час передзвоніть менеджерам і уточніть, чи отримано ваше резюме.
5
Постарайтеся добитися особистої зустрічі з фахівцем, який приймає рішення про наймання персоналу. Дуже часто керівники підприємств шукають водіїв, спираючись на їхні особисті якості: зовнішню надійність, стриманість, старанність, пунктуальність. Цілком можливо, що за наявності подібних характеристик відсутність водійського досвіду відійде на другий план.
Корисна порада
Пройдіть курси екстремального водіння. Навіть якщо у вас немає досвіду, ви навчитеся справлятися з нестандартними ситуаціями на дорозі, що напевно стане в нагоді вам на практиці.