Як зробити поршневий насос. зробити ручний водяний насос.

Передбачливий господар про все піклується заздалегідь: у нього все продумано і підготовлено. І навіть у випадку, якщо раптом сталося аварійне відключення води на дачі, він не розгубиться, адже є запасний варіант - поршневий насос , зроблений своїми руками. Цей механізм, до речі, можна використовувати і для поливу городу.
Вам знадобиться
  • - металева труба;
  • - метал;
  • - дерево;
  • - пластик;
  • - токарний верстат.
Інструкція
1
Правильно підберіть корпус для майбутнього поршневого насос а. За формою корпус даного агрегату не обов'язково повинен бути циліндричним: допускається чотирикутна і шестикутна форма корпусу. Важлива вимога, якій повинен відповідати цей складовий елемент агрегату, - наявність однакового перетину уздовж всієї робочої довжини.
2
Зверніть увагу, що форма поршня повинна відповідати формі корпусу. Якщо вирішено робити корпус циліндричного типу, то в якості основи використовуйте відрізок металевої труби довжиною 60-80 сантиметрів (його діаметр повинен бути не менше 80 міліметрів).
3
Виготовте поршень для насос а і його кришки (зробити ці складові компоненти поршневого насос а можна з міцного товстого пластика, металу або ж з дерева). Від того, який матеріал буде використаний для поршня і кришок, залежить термін експлуатаційної служби цих компонентів.
4
Зауважте, що дерево в цьому випадку - непоганий варіант, адже дерев'яний поршень може прослужити чималу службу, а оскільки у воді дерево розбухає, то всі існуючі між стінками корпусу і поршнем зазори будуть загерметизовані.
5
Потім виготовте з металевих трубок клапани.
6
Проточите нутрощі труби на токарному верстаті (це дозволить прибрати нерівності). Після цього з'єднайте корпус поршневого насос а з «начинкою».
Зверніть увагу
Перевіряйте якість кріплення окремих елементів, адже саме від якості кріплення залежить багато в чому тривалість експлуатації даного агрегату.
Корисна порада
Виготовити поршневий насос можна навіть з використаного пінного вогнегасника. У відгвинчуємо кришці просвердлите отвір під шток, відріжте днище і вставте всередину поршень. Збоку приваріть випускну трубу. Вийшла чудова альтернатива покупному поршневому насосу.