Як позбутися від стуку гидрокомпенсаторов. Як усунути стук гидрокомпенсаторов при пуску двигуна.

При стукоті гидрокомпенсаторов не поспішайте відразу їх міняти. Часто стукіт виникає через попадання повітря або забруднення. Спробуйте усунути ці першопричини, і стукіт відразу зникне.
Інструкція
1
Коли в картері занадто мало масла, тоді масляний насос захоплює повітря. При тривалій стоянці під ухилом масло витікає з гідроопори. При пуску двигуна в порожнину гідроопори встигає потрапити повітря. В такому випадку гідрокомпенсатор буде недожат це і призведе до стуку працюючого клапанного механізму. Тому, щоб попередити такий стукіт, завжди стежте за рівнем масла в картері і при необхідності доводьте його до норми.
2
Для видалення повітря з гідроопори прогрійте двигун на холостому ходу до температури роботи. Підвищіть частоту обертання коленвала до 4000 оборотів в хвилину, після чого різко зменшіть її до частоти холостого ходу. Нехай двигун попрацює 15 секунд на холостому ходу.
3
Такий цикл повторюйте 10-30 разів. При справних гідроопорах шум механізму приводу клапанів повинен зникнути.
4
Після зникнення шуму, ще повторите цикл видалення повітря 5 разів. Тепер дайте двигуну попрацювати 2-3 хвилини на холостому ходу. Переконайтеся, що шум в механізмах зник.
5
Якщо ця операція не допомогла, і стукіт триває, спробуйте промити гідроопори. Для цього підготуйте три ємності по 5 літрів таких розмірів, щоб в них помістилася гідроопорах у вертикальному положенні. Заповніть дві з них дизельним паливом, а в третю налийте моторне масло.
6
Помістіть гідроопори в першу ємність до її повного занурення. Очистіть зовнішню поверхню деталі. Використовуйте для цього тільки нейлонову або натуральну щітку, так як металевої можна подряпати поверхню плунжера.
7
Потім занурте цю ж опору в другу ємність. Розмістіть її так, щоб солярка потрапляла в бічний отвір. Легко натисніть дріт через отвір, відіжміть і, утримуючи його віджатим, переміщайте плунжер 6-8 разів.
8
Вийміть гідроопори, знову відіжміть кульку клапана і переміщайте плунжер, поки повністю не припиниться витікання палива.
9
Помістіть опору в третю ємність і відіжміть кульку. Утримуючи його в такому положенні, перемістіть плунжер вниз до упору, а потім повільно вгору. Так надплунжерний порожнину заповниться маслом.
10
Витягніть гідроопори з ємності. Злегка натискаючи на плунжер, переконайтеся, що він залишився нерухомий. Встановіть всі деталі на місце.
11
Запустіть двигун і дайте попрацювати 2-3 хвилини на холостому ходу.