Як замовити піцу.

Піца - це відмінний спосіб перекусити швидко і недорого. Серед безлічі видів і начинок обов'язково знайдеться та, яка сподобається саме вам. Піцу можна замовити, і її привезуть у зручний для вас місце і час гарячої і ароматною.
Інструкція
1
Зробити це зовсім несложно.Для початку вирішіть, чи хочете ви отримати піцу через 15 хвилин або готові почекати годину? Чим ближче до вашого офісу чи дому знаходиться піцерія, тим швидше ви отримаєте піцу. Але в цьому випадку вам доведеться вибирати з того, що є, а не з того, що хочеться.
2
Знайти піцерію, яка зможе привезти вам піцу, зовсім нескладно. Багато компаній самі пропонують замовити піцу, розклеюючи рекламні листівки в під'їздах і роздаючи їх у метро. Якщо ви скористаєтеся такою рекламою, то можете бути впевнені, що піца приїде до вас швидко - такі листівки поширюються тільки в тому районі, в якому знаходиться піццерія.Также піцерію, яка здійснює доставку, можна знайти через інтернет. Можна шукати компанію за пошуковим запитом "піца з доставкою" або за допомогою сервісу Яндекс.Карти або Google.maps. Виберіть район, в якому ви живете або працюєте, а програма сама знайде найближчі до вас піцерії.
3
Після того, як піцерія знайдена, визначитеся з вибором, власне, піци. Як правило, на сайтах вказано повний опис тієї піци, яку ви будете їсти. Багато піцерії пропонують купити " Піцу дня" або ж зробити вибір іншим образом.Еслі після перегляду сайту питання все ще залишилися, зателефонуйте в піцерію - там ви зможете отримати відповіді на всі свої питання.
4
Щоб обрана піца доїхала до вас в цілості, схоронності і в строк, обов'язково вкажіть в формі замовлення необхідні дані (як правило, це прізвище, ім'я, точна адреса, контактний телефон). Якщо до вашого будинку або офісу складно добиратися, розкажіть про це по телефону оператору, який прийматиме ваше замовлення або залиште повідомлення в спеціальному віконці.
5
Не всі компанії приймають до оплати банківські карти, тому до приїзду кур'єра приготуйте необхідну суму готівкою + чайові (якщо вважаєте за потрібне).
Корисна порада
Постарайтеся зробити вибір до 0.00, після півночі ціни на доставку в багатьох піцеріях підвищуються.