Як записати звук до презентації. Як говорити смішним голосом.

Презентація в програмі Power Point - це послідовність слайдів, яка супроводжується аудіо інформацією. Це може бути музика, мова або звукові спецефекти.
Вам знадобиться
  • Мікрофон, комп'ютер зі звуковою картою, колонки, програма Power Point.
Інструкція
1
Створіть на комп'ютері папку з файлом презентації. У цю папку потрібно скопіювати всі звукові файли, які ви хочете помістити в презентацію. Так, при необхідності провести презентацію на іншому комп'ютері, потрібно буде скопіювати всю папку цілком. Це гарантія того, що у вас все точно буде відтворюватися.
2
Запустіть файл презентації в програмі Power Point. В залежності від плану вашої презентації виберіть слайд, для якого ви хочете записати звук.
3
Якщо ви хочете прикріпити музичний файл, то врахуйте, що в презентацію Power Point можна впровадити лише файли у форматі .wav. Причому файли, розмір яких перевищує 100 Кб зв'язуються зі слайдом презентації за допомогою посилання. Тому місце розташування файлів так важливо.
4
На вкладці "Вставка" в області «Мультимедіа» виберіть опцію «Аудіо» і далі натисніть «Записати з файлу». До обраному вами слайду ви можете прикріпити будь аудіофайл.
5
Для запису мови до презентації виберіть слайд, до якого потрібно надиктувати текст. Для цього знайдіть його в лінійці слайдів і зробіть активним.
6
У групі «Налаштування» у вкладці «Показ слайдів» натисніть «Запис мовного супроводу». Також обов'язково налаштуйте гучність мікрофона. Дотримуйтесь автоматичним налаштуванням. Натискайте «ok» до завершення процесу налаштування.
7
Запустіть режим показу слайдів. Прочитайте мовний супровід. Для переходу до наступного слайду клацніть лівою кнопкою мишки. Процес запису можна зупинити або відновити клацанням правої кнопки мишки. У контекстному меню виберіть потрібну опцію.
8
По закінченню процесу запису мовного супроводу вийдіть з режиму показу слайдів. Звук буде збережений автоматично. Додаток також запропонує вам зберегти часові інтервали. Тому під час запису мовного супроводу краще витримувати паузи там, де мова буде не потрібна.
9
Натисніть «Зберегти».
Зверніть увагу
Врахуйте, що пріоритет у мовних файлів в презентаціях Power Point вище, ніж у інших. Тому відтворюватися буде мова, записана до слайда, а не впроваджена в нього музика.