Як знайти втрачений лист. Як знайти лист пошта росії.

Відправляючи лист , ви довіряєте його доставку поштовій службі. На жаль, трапляється, що листи не знаходять свого адресата. Як же відстежити шлях і долю втраченого листи? У разі якщо воно було відправлено як замовне або з оголошеною цінністю, складності в пошуку особливої немає, так як за такими листами ведеться строгий контроль.
Вам знадобиться
  • - квитанція або чек про оплату письма.
Інструкція
1
пересилають реєстрованим поштовим відправленням - рекомендованими листами або листами з оголошеною цінністю - присвоюється унікальний поштовий ідентифікатор (спеціальний номер). Він реєструється в базі даних пошти і друкується на квитанції або чеку про оплату, які видаються клієнту. Завдяки цьому проходження вашого листа легко відстежити.
2
Щоб знайти втрачене лист , зайдіть в поштове відділення, де ви його відправляли, або будь-яке інше поштовий пункт і запитайте про долю вашого листа. З собою потрібно взяти чек, на якому знаходиться поштова ідентифікатор. За ньому співробітники пошти швидко знайдуть ваше лист , так як на кожному етапі пересилання поштовий ідентифікатор вноситься в єдину систему обліку та контролю Федерального державного унітарного підприємства «Пошта Росії».
3
Сучасні комп'ютерні технології зробили пошук інформації ще простіше. На спеціальному сервісі Пошти Росії можна самому дізнатися долю листа - вручено воно ще адресату чи ні? Для цього зайдіть на сервіс http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo і введіть поштовий ідентифікатор. Його потрібно вводити без дужок та прогалин.
4
Врахуйте, що внутрішньоросійською поштової кореспонденції привласнюють 14-значний ідентифікатор з цифр, де записаний індекс поштового відділення, його службовий номер, номер квитанції та контрольне число. Щоб відстежити міжнародні поштові відправлення, введіть 13-значний номер, що складається з 4 букв і 9 цифр, надрукованих на квитанції. Букви вводите заголовними і в латинському алфавіті, а весь номер без пробілів.
5
Якщо ви хочете бути впевнені, що важлива для вас кореспонденція не загубиться в дорозі, оформляєте її як замовну або з оголошеною цінністю. В такому випадку вам на пошті повинні видати квитанцію з ідентифікатором. За послугу, звичайно, доведеться трохи заплатити, зате вам буде значно спокійніше.
6
З простими не реєструються листами справа йде складніше. Знайти їх практично неможливо, оскільки за оправлення звичайних листів пошта відповідальності не несе. І хоча ймовірність пропажі такого письма по шляху доставки нульова, але воно цілком може загубитися в самому поштовому ящику, тобто поза зоною відповідальності поштового відомства. Реєстровані листи ж вручають під розписку одержувача.