Як почистити карбюратор.

Карбюратор - важлива складова системи подачі палива. Будь-яке його забруднення так чи інакше позначиться на роботі двигуна вашого автомобіля. Адже робота двигуна в основному залежить від якості і кількості суміші «повітря-бензин». А при забрудненні карбюратора суміш може бути занадто «багатої» або ж, навпаки, занадто «бідної». Прочистити карбюратор можна професійно, але це займає надто багато часу. Тому можна прочистити його і в «кустарних» умовах.
Вам знадобиться
  • Ємність під карбюратор, розчинник, викрутка, набір торцевих ключів, інструкція з ремонту та обслуговування вашого автомобіля.
Інструкція
1
Для початку необхідно зняти кришку повітряного фільтра автомобіля.
2
Потім зняти верхню частину самого карбюратора (згідно інструкції з ремонту і техобслуговування вашого автомобіля). Зазвичай вона кріпиться на п'яти болтах.
3
Далі зняти нижню частину карбюратора. Її і прокладку карбюратора утримують чотири гайки.
4
Обидві частини карбюратора необхідно розібрати згідно інструкції до вашого автомобіля. Особливу увагу слід звернути на те, що з карбюратора повинні бути зняті всі неметалеві частини.
5
Далі в приготовлену заздалегідь ємність необхідно налити придбаний в будь-якому автомагазині розчинник.
6
Опустити в ємність з розчинником основні частини карбюратора (неметалеві), дати растворителю заповнити всі порожнини карбюратора і дати витримку приблизно 30-60 хвилин (залежно від серйозності забруднення, так що можна і довше).
7
Після необхідно дістати і просушити всі частини карбюратора. Отвори та клапани карбюратора бажано також продути стисненим повітрям або обробити спеціальним очисним аерозолем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nPwvAcpfCK0
Корисна порада
Збірку карбюратора необхідно також робити в точності по інструкціі.Еслі після чистки розчинником залишилися видимі забруднення (нагар і прочая бруд), то необхідно промити карбюратор під струменем води. І використовуючи м'яку щітку видалити загрязненія.Для захисту ж карбюратора від забруднень необхідно регулярно міняти паливний і повітряний фільтри. Бо саме через їх неякісної роботи (очищення повітря і бензину) карбюратор забруднюється.
Карбюратор скутера, як і у будь-якого іншого транспортного засобу, обов'язково повинен бути абсолютно чистим, оскільки найменші смітинки, що потрапляють в нього через бензин, можуть вплинути на роботу скутера. Прочистити засмічений карбюратор своїми зусиллями досить не так вже й складно - головне, знати як (і чим) це робити.

Підготовка до чищення

Якщо поршнева група скутера чи не зношена, а свічка справна, але транспортний засіб погано заводиться, «чхає» і набирає швидкість ривками, то в 80% випадків причиною проблем є бруд в карбюраторі. Щоб приготувати його до зовнішньої очищенню, карбюратор обов'язково потрібно зняти зі скутера - для цього необхідно акуратно від'єднати від нього шланги подачі масла і палива, контакти пускового збагачувача, а також болти кріплення. При виконанні перерахованих вище маніпуляцій потрібно уважно стежити за тим, щоб жодна деталь не потерялась.После від'єднання карбюратора від основної конструкції потрібно ретельним чином очистити від забруднень його зовнішню сторону за допомогою промивання агрегату в бензині і подальшого витирання сухою тканиною. Потім карбюратор необхідно підготувати до внутрішньої очищенні - для цього потрібно відкрутити два болта, якими прикріплена кришка поплавкової камери, і ретельно промити її зсередини за допомогою бензину і ганчірки. Після цього необхідно акуратно зняти поплавок, стежачи за тим, щоб його ніжна пластини не погнулися при зніманні. Тепер карбюратор готовий до внутрішньої очищенні.

Внутрішнє очищення карбюратора

Очистити карбюратор скутера зсередини можна двома способами. Перший являє собою промивання агрегату в бензині і продування його насосом або компресором, на який сподіваємося спеціальна насадка із загостреним кінчиком. Для виконання другого способу знадобиться покупка спеціального балончика для очистки карбюратора, що містить спеціальну промивну рідину. Використання даного способу виключає очистку бензином, оскільки балончик є своєрідним компресором і сам продуває карбюратор за допомогою свого великого давленія.Оба вищеперелічених способу ефективні в рівній мірі, досить вибрати найзручніший для себя.Прі очищенні карбюратора всі канали обов'язково потрібно промити і продути. Особливу увагу необхідно приділити жиклерам, які при чищенні завжди откручиваются. Також потрібно зняти пусковий збагачувач і промити його канал так, щоб карбюратор по завершенню очищення був абсолютно чистим як зсередини, так і зовні. Поплавок повертається на своє місце, агрегат збирається в зворотному порядку, а шланги масла і палива підключаються заново. Щоб скутер завівся, бензин потрібно прокачати в поплавковою камеру, а також перенастроювати холості оберти і якість суміші (тільки при відхиленнях в роботі).