Як вибрати наливна підлога.

Наливна пол - це пол імерная покриття, яке застосовується для влаштування пол ов цивільного та промислового призначення. Інтерес до цього типу на пол ьного покриття все більше збільшується, так як ці пол и до невпізнання перетворюють інтер'єр. Потрібно врахувати багато нюансів, щоб вибрати найбільш підходящий наливний пол для конкретного приміщення.
Інструкція
1
Першим ділом проконсультуйтеся з фахівцем. Уточніть функціональне призначення вашого приміщення, стан і якість фундаменту, навантаження на пол (хімічні, механічні), чи знадобиться декоративне оздоблення пол а і багато іншого.
2
Переважна частина захисних і декоративних покриттів пол а виготовляється на основі пол іуретанових і епоксидних складів. Метілметакрілатние пол и ис пол ьзуются вкрай рідко через високу вартість матеріалів. Головне, на що варто звернути увагу при виборі наливної пол а, так це технічні характеристики та експлуатаційне призначення приміщення.
3
Якщо вам потрібно зробити наливну пол в приміщеннях хімічної або фармацевтичної промисловості, торгових або підсобних приміщеннях, об'єктах побутового обслуговування, то сміливо вибирайте наливний пол на основі епоксидних складів . Ці покриття характеризуються високою опірністю до хімічно агресивних речовин. Але вони досить крихкі і малоеластічни, тому не рекомендується їх застосовувати там, де можливі механічні та абразивні навантаження (стирання) на поверхню.
4
Якщо ж вам необхідно вибрати наливну пол для об'єктів харчового виробництва (м'ясокомбінати, маслозаводи), виробничих цехів (деревообробка, машинобудування), промислових холодильників, морозильних камер і подібних об'єктів, то вибирайте пол іуретановие пол и. Вони дуже стійкі до хімічних і механічних навантажень, витримують сильні перепади температур. Поліуретанові покриття також застосовуються в приміщеннях з сильною вібрацією й абразивними навантаженнями.
5
Промислові навантаження на поверхню не можна порівнювати з навантаженнями в цивільних приміщення. Наприклад, у ванній кімнаті, де підвищена вологість, бажано ис пол ьзовать епоксидні пол и. А ось в житловій кімнаті переважніше вибрати пол іуретановое покриття. Так що для своєї квартири можете вибрати будь-які. Головна вимога до пол у, якщо він робиться в квартирі - його зовнішній вигляд.
6
При виборі наливної пол а пам'ятаєте, що цей тип на пол ьного покриття довговічний. Ви можете неодноразово поміняти обробку стін, декор стель, а ось професійно зроблений наливний пол змінити буде важко.