Як накручувати волосся на шпильки. накручування волосся на джгути.

Залежно від особистих переваг накрутити волосся можна, скориставшись безліччю різних способів. Наприклад, ви можете стати володаркою красивих і дуже незвичайних локонів, якщо завивати волосся , використовуючи звичайні шпильки для волосся.
Вам знадобиться
  • - шпильки
  • - невидимки
  • - праску для випрямлення волосся
Інструкція
1
Щоб захистити волосся від негативного впливу високих температур, перед початком процедури обробіть волосся яким-небудь захисним засобом. Наприклад, це може бути захисний кондиціонер або ж засіб для укладання з термостійкими властивостями. Далі необхідно почекати, поки волосся будуть лише злегка вологими або ж повністю висохнуть.
2
Акуратно розтягніть кінці шпильки в сторони, після чого просмикніть через неї тонку пасмо і підтягніть її максимально близько до коренів волосся. Обертайте волосся навколо заколочки завитками у вигляді вісімки - по черзі огинає то один її кінець, то другий. На останніх витках затягніть пасмо більш сильно, щоб шпилька повернулася у вихідний вид.
3
Заколіть пасмо на відстані близько 2,5-3 см від кінців, після цього зафіксуйте волосся невидимкою так, щоб вона розташувалася уздовж шпильки посередині «вісімок», а її кінці були на протилежній стороні від кінців шпильки.
4
За таким принципом накрутите все волосся , не забуваючи при цьому стежити, щоб не вибивалися кінчики волосся, так як тоді укладання буде виглядати неакуратно. Якщо ви - володарка пухнастих волосся, вам варто зволожити волосся , закрутити пасма у вигляді слабких джгутів, а тільки потім їх накручувати. Але в такому випадку використовувати праску варто тільки після того, як волосся повністю висохнуть.
5
Коли всі волосся будуть накручені, візьміть праску і по черзі притискайте їм кожну закручену на шпильку пасмо на 2 секунди. Якщо ж хочете, щоб локони були більш стійкими - можете тримати волосся до 5 секунд. Знімати з волосся невидимки зі шпильками необхідно тільки після того, як волосся повністю охолонуть.
6
Щоб не зруйнувати структуру локонів - Не розчісуйте волосся , а просто акуратно розділіть пасма руками. Якщо хочете надати зачісці об'єм - можете злегка розчесати деякі нижні пасма. Після чого закрутіть частину волосся в області скронь у вигляді невеликих валиків і зафіксуйте їх за допомогою шпильок. За бажанням можете також доповнити дану зачіску об'ємним квіткою.