Як віддалити камеру.

У багатьох іграх для найкращого перегляду того чи іншого ділянки карти використовується масштабування. Найчастіше воно виконується за допомогою миші або клавіатури, а також кнопок інтерфейсу самої гри.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - установник гри.
Інструкція
1
Для того щоб віддалити камеру в грі, використовуйте прокрутку колеса миші, попередньо натиснувши на нього. Якщо при цьому карта не зрушилася з місця, спробуйте використовувати одночасне натискання клавіш Ctrl і +/-. Якщо і в цьому випадку масштаб не зміниться, прочитайте розділ меню гри, які відповідають за управління. В деяких випадках використовуються просто кнопки плюс і мінус.
2
Якщо у вас в грі виникли проблеми з масштабуванням карти, змініть дозвіл екрана монітора на оптимальне значення. Найкраще використовуйте дозвіл, відповідне вашої моделі монітора. Також переконайтеся в справності підключеного обладнання та перевірте, чи встановлені на них драйвера, якщо це необхідно.
3
У випадках коли не працює масштабування камери, з'ясуйте, чи встановлені драйвера на ваш відеоадаптер. Найкраще переустановите їх на останню версію програмного забезпечення та заново запустіть гру.
4
Якщо у вас не працює масштабування в грі, переустановите її. Попередньо збережіть в окремій папці на вашому комп'ютері файли із збереженнями ігрового прогресу, які знаходяться в системних папках. Після цього видаліть гру зі списку програм в панелі управління, перезавантажте комп'ютер і встановіть її заново.
5
Запустіть гру, перевірте масштабування, якщо все працює справно, закрийте її та скопіюйте ігрові файли назад в папки їх колишнього знаходження. Такі несправності можуть бути викликані в першу чергу пошкодженням системних файлів вірусами, шкідливими програмами, патчами і так далі.
6
Намагайтеся частіше перевіряти комп'ютер на наявність вірусів, не використовуйте додаткові програми невідомих розробників і будьте обережнішими з інсталяцією оновлень, оскільки все це не кращим чином впливає на хід гри.
Корисна порада
Частіше перевіряйте комп'ютер на віруси.