Як відключити обмежувач.

Обмеження швидкості інтернету може відбуватися з різних причин. Найчастіше обмеження накладаються з боку провайдера послуг інтернету, і обійти їх можна, тільки змінивши тарифний план.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб відключити обмеження по швидкості інтернет-з'єднання, переконайтеся, що на вашому комп'ютері запущена програма, яка заважає прохідності інтернет-трафіку. Це можуть бути різні фаєрвол, програми-антивіруси, оптимізатори і так далі. Також це можуть бути різні додатки для роботи з інтернетом, наприклад, Аплоадер. Зверніть увагу, чи запущена завантаження яких-небудь даних програмою-торрентом і чи виконується на даний момент оновлення операційної системи або антивірусного програмного забезпечення.
2
У випадках коли обмеження на швидкість накладаються провайдером інтернету, змініть тарифний план у відповідному пункті меню особистого кабінету на сайті постачальника послуг. Виберіть той тарифний план, швидкість якого відповідає необхідному вам значенню. Для зміни тарифного плану також переконайтеся в тому, що на вашому особовому рахунку достатньо коштів для виконання даної операції.
3
Якщо з яких-небудь інших причин швидкість інтернет-з'єднання на вашому комп'ютері занадто низька, з'ясуйте ці причини і усуньте їх. Це може бути велика віддаленість від вишки оператора при використанні USB-модема, використання звичайного диалаап модему, пошкоджений кабель передачі даних, несправність роботи обладнання комп'ютера, некоректна установка драйверів пристроїв, віруси і так далі.
4
Зверніться за допомогою в діагностиці неполадок сполуки в службу технічної підтримки вашого оператора, оскільки неправильна самостійна настройка може пошкодити. Також зверніть увагу, що при використанні інтернету кількома комп'ютерами одночасно (за допомогою роутера) швидкість може розподілятися залежно від навантаження на одному з комп'ютерів, наприклад, при перегляді відео онлайн.
Корисна порада
Перевіряйте запущені на вашому комп'ютері програми.