Як зшити книгу.

Нинішній час активно вводить в наш побут комп'ютерні технології. Ми вже не сенсом життя без ноутбуків з нетбуками, КПК та інших високотехнологічних «девайсів». Але все ж справжні книги люди досі читають. Текстом з Інтернету ви не можете захопитися повністю, бо не відчуваєте його присутності в руках. Він бесплотен. А книга матеріальна - її можна помацати, взяти в руки, відчути її вагу. Але все ж, в мережі є корисна інформація, яка заслуговує уваги. В цьому випадку її можна роздрукувати і зшити в цілу книгу .
Інструкція
1
Підберіть для початку якісний папір. Це може бути, наприклад, буклет формату A3 підвищеної щільності. Такий папір зберігає свій первісний стан набагато довше паперу зі звичайною щільністю. Роздрукуйте потрібний текст, не забувши включити нумерацію сторінок в настройках друку.
2
Складіть листи разом у відповідному порядку, після чого закріпіть їх за допомогою канцелярського затискачів. Так у вас листи будуть зафіксовані і не стануть «їздити» під час зшивання книги. Тоді всі отвори будуть ідеально рівними.
3
Зробіть на першому аркуші розмітку для отворів, враховуючи розмір книги. Від розміру залежить кількість отворів і їх кучність. Чим формат книги більше, тим кучнее повинні бути отвори, які проробляються звичайної електричної дрилем зі свердлом 2 мм.
4
Виберіть шнурок відповідно до книжкової обкладинкою. Цим шнурком будуть зшиватися сторінки книги, товщина якої впливає на зовнішній вигляд і якість кінцевого «продукту».
5
Книгу зшивати дуже просто. Простягніть для цього шнурок змійкою по всьому отворами в зворотному порядку точно так же. Тільки коли ви підете на друге коло, шнурок протягуйте в протилежні отвори. Так шнурок пройде у вас через всі отвори.
6
Варто також відзначити той факт, що крім зшивання книги у вас повинна вийти ще й закладка, яку можна прикрасити який-небудь красивий дрібничкою. Ну і шнурок, звичайно, теж повинен бути красивим і якісним, щоб він міг прослужити довго.