Як дізнатися рідний пробіг. авто з пробігом продаюшіе.

Що робити, якщо показання одометра не відповідає істині? А адже саме від пробігу залежить стан внутрішніх частин машини. Водії, які продають старі авто, часто виробляють змотування пробігу , щоб швидше і дорожче продати машину. У такому випадку кілометраж автомобіля доведеться просто визначати «на око».
Інструкція
1
Перевірте в першу чергу аукціонний лист, якщо ви купуєте машину, пригнаних з Японії. Але варто відзначити, що його теж можуть підробити. Що стосується американських машин, то показання одометра на них можна перевірити за допомогою спеціальних баз даних, які називаються Autocheck і Carfax.
2
Перевірте уважно стан салону, якщо після вивчення відповідних документів у вас все одно виникають сумніви. Зверніть також свою увагу на кермо, гумові накладки на педалі, крісла, кнопки, килимки і т.п. Перевірте також і стан покришок, загляньте під капот машини. У деяких сервісах механіки на час проходження технічного огляду наклеюють відповідні стікери і вказують на них пробіг.
3
Запам'ятайте, за один рік експлуатації машина в середньому проїжджає 30000 км. Звичайно, трапляються й винятки, але якщо наприклад вам запропонують авто 1998 року з пробігом всього лише в 60000км, то це серйозний привід задуматися. Також зробіть порівняння поточного пробігу машини з аналогічним показником під час попереднього продажу. Подивіться на шини, зазвичай перший гуми вистачає приблизно на 100000 км. І якщо на авто встановлені нові покришки, і при цьому продавець стверджує, що було пройдено 40000 км, то відповідно показник був скручений.
4
Зверніться до механіка для огляду купується авто, так як значення одометра часто записуються при проходженні техобслуговування. Також фахівці зможуть визначити пробіг по зносу двигуна, вихлопної системи, рульового управління і підвіски. Можна перевірити авто і по VIN номеру. Якщо ви знаєте, що власники у даного авто дуже часто змінювалися, то краще буде відмовитися від його покупки.
5
Перевірте також і співвідношення року випуску і стану машини, оскільки є ймовірність придбати колишнє таксі зі скрученим пробігом. Як правило, у більшості прагненнях з Європи авто вже скорочення лічильники, і при огляді покупцеві дуже складно виявити скрутку.