Як закачати за допомогою download master. закачати за допомогою dm що це.

При закачуванні через менеджер завантажень Download Master, файл ділиться на кілька секцій. Всі ці секції закачуються одночасно, що значно підвищує швидкість завантаження файлів великого обсягу. І це далеко не єдина причина, по якій загрожують файли через Download Master переважніше, ніж використовувати стандартні засоби веб-браузерів.
Інструкція
1
Встановіть останню версію програми Download Master (DM) з офіційного сайту розробника http://www.westbyte.com/dm/і запустіть її.
2
Виберіть в меню програми «Інструменти» розділ «Настройки». У лівій області вікна, що з'явилося в меню «Загальні» виділіть пункт «Інтеграція». Відзначте прапорцями браузери, в які ви хотіли б вмонтувати (інтегрувати) Download Master і відредагуйте, якщо це необхідно, список розширень файлів, закачування яких повинна автоматично починатися з застосуванням DM.
3
Скорегуйте, якщо це потрібно, інші настройки програми: швидкість закачування, кількість закачувань, які можуть проводитися одночасно, максимальна кількість секцій, на які може бути розділений скачуваний файл, чи буде програма автоматично стартувати при запуску Windows і ін.
4
Відкрийте в своєму браузері веб-сторінку, на якій розміщено посилання на скачування файлу. Натисніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть рядок «Копіювати адресу посилання». Залежно від використовуваного вами браузера ви можете також використовувати пункти «Закачати за допомогою DM», «Закачати заслання за допомогою DM» і т.п.
5
Виберіть у вікні категорію файлу (програми, архіви тощо), задайте папку для його збереження, додайте коментарі, що пояснюють зміст закачки. В графі «Додатково» ви можете задати для закачиваемого файлу ім'я, відмінне від оригінального, і змінити деякі інші параметри. Натисніть на кнопку «Почати закачування», якщо ви хочете завантажити файл негайно, або на кнопку «Закачати пізніше», якщо вам потрібно відкласти процес на деякий час.
6
закачувати файли в браузерах Mozilla Firefox і Internet Explorer, використовуючи панель Download Master (DM Bar), яка з'явиться в результаті інтеграції. Ви можете додати посилання для закачки, використовуючи кнопку з намальованим плюсом. Тоді адресу посилання вам потрібно буде ввести в з'явилося вікно вручну. Можна просто перетягнути посилання мишкою в квадратне віконце на панелі. Далі дійте так само, як описано вище.
7
Використовуйте для закачки файлів плаваюче віконце - воно функціонуватиме у всіх браузерах. Зрозуміло, якщо ви не відключили його поява в налаштуваннях програми. Щоб додати закачку, вам достатньо буде перетягнути на віконце посилання. Або скопіюйте адресу посилання і клацніть лівою кнопкою миші по маленькому прямокутнику в правому верхньому куті віконця. У контекстному меню виберіть рядок «Додати закачку» або просто натисніть на клавішу Insert.
Корисна порада
Відвідайте форум Downnload Master. Увійти в нього можна через меню «Довідка». Крім відповідей на багато питань по використанню DM, ви зможете знайти там корисні плагіни, значно розширюють стандартний функціонал програми.