Як визначити швидкість підключення. Як перевірити швидкість інтернет з'єднання.

Швидкість інтернет- підключення, на жаль, не завжди відповідає швидкості, обумовленої з провайдером. У випадку якщо у вас є сумніви в її відповідності, ви можете перевірити швидкість, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • - сервіс визначення швидкості.
Інструкція
1
Виберіть перевірочний сайт. Подібний сервіс перевірки швидкості інтернет- підключення в режимі он-лайн зараз пропонує велику кількість сайтів. Проте має сенс віддати перевагу великої, відомої компанії-розробнику. Для першого разу можна скористатися сервісом, який пропонує Яндекс "Я в інтернеті!", А потім протестувати ще декілька сервісів і вибрати те, яке більше сподобається. Сам процес перевірки дуже простий.
2
Перевірте комп'ютер на віруси та інші шкідливі програми. Це потрібно зробити в обов'язковому порядку з двох причин. Перша - віруси знижують швидкість: саме їх наявність у вашому ПК може бути однією з причин повільної роботи в інтернеті. Друга - під час перевірки швидкості підключення антивірус буде потрібно відключити. Тому перевірте комп'ютер повністю: якщо «шкідники» будуть виявлені - видаліть їх.
3
Вимкніть антивірус, антишпигун, торрент, файервол і інші мережні програми, якщо такі є на вашому ПК.
4
Зайдіть в розділ «Мережеві підключення» і правою кнопкою мишки клацніть по графі «Стан». Зверніть увагу на число, яке означає кількість прийнятих і відправлених пакетів. Якщо це число тримається на одному рівні - все добре. Якщо ж воно весь час зростає - це погано. Даний факт означає, що ви вимкнули не всі мережеві програми, чи десь залишився вірус. У цьому випадку ще раз перевірте свій ПК на віруси і перевірте наявність працюючих мережевих програм.
5
Тільки після проведення вище перерахованих маніпуляцій зайдіть на сторінку сервісу «Я - в інтернеті!» За адресою http://internet.yandex.ru/. На сторінці ви побачите лінійку зеленого кольору, з написом «Виміряти швидкість». Клацніть по ній і почекайте буквально хвилину. Сервіс покаже вам два показника: витікаючу і вхідну швидкість вашого інтернет- підключення.
Зверніть увагу
Також подібні сервіси надають можливість перевірити географічне положення ПК, IP-адресу та іншу корисну інформацію.
Корисна порада
Ще один дуже популярний спеціалізований ресурс по вимірюванню швидкості в он-лайн режимі http://www.speedtest.net/. На цьому сайті ви можете створити свій аккаунт і регулярно відслідковувати свій швидкісний режим.