Як намалювати новорічну листівку.

Вітання, написане на саморобній листівці, несе в собі частинку душі автора. Ви вважаєте, що зовсім не вмієте малювати? Нічого страшного. Напевно в школі ви робили самі різні поробки, так чому б не згадати про це? Намалювати цікаву листівку може навіть людина, яка не відчуває достатньої впевненості в своїх художніх здібностях.
Вам знадобиться
  • - кольоровий картон;
  • - гуаш;
  • - губка або тампон;
  • - зубна щітка;
  • - дерев'яна дощечка ;
  • - циркуль;
  • - обгортковий папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Подумайте, кого ви збираєтеся поздоровляти. Новорічні листівки для людей будь-якого віку повинні бути радісними і веселими, але все ж для дитини можна намалювати казкових персонажів, а для людини старшого покоління більше підійде красива композиція з ялинкових гілок і кульок. Підготуйте папір або картон. Найбільше підходить не дуже товстий кольоровий картон. Виберіть відтінок посветлее і не дуже яскравий. Блакитнуватий, кремовий, рожевий або бежевий - найкраще. Виріжте з нього прямокутник, приблизно відповідний формату А5. Зігніть його навпіл, щоб вийшла книжка.
2
З обгорткового паперу виріжте точно такий же прямокутник. Якщо ви збираєтеся декорувати тільки одну сторону листівки, вам знадобиться половина цього шматка. Але можна розмалювати виріб і з обох сторін. Розташуйте цей лист так, як буде розташовуватися малюнок.
3
На окремому аркуші обгорткового паперу намалюйте ялинку. Її можна зробити стилізованої, що з кількох трикутників. Трикутники однакові по висоті, нижній - найдовший, а верхній - коротше інших. Низ кожного фрагмента можна скруглить. Можна скласти композицію з декількох ялинок різного розміру, розташувавши їх в різних місцях. Переведіть ялиночки на чернетку листівки і виріжте їх. У вас вийшов трафарет.
4
Накладіть трафарет на картонну листівку . Можна прикріпити його пластмасовими канцелярськими скріпками. Наберіть на тампон або губку яскраво-зелену гуаш і залийте нею вирізані ялиночки. Можна вчинити і навпаки. Фон зробіть із зеленого або темно-синього картону, а ялинки залийте білилами.
5
За трафаретом можна намалювати сніговика або кульки. На аркуші для трафарету накресліть кілька кіл. Для сніговика розташуйте їх один над одним, для кульок - в довільному порядку. Виріжте трафарет. Накладіть його на темний картон і залийте отвори білою фарбою. Кульки обведіть по контуру тонким пензликом. Намалюйте зверху кожної кульки сірий прямокутничок, а над ним - петлю. Сніговикові зробіть обличчя чорною гуашшю або фломастером. Поставте точки-очі, намалюйте дугу-рот і трикутник-ніс. Ніс можна зафарбувати червоною або помаранчевої фарбою.
6
Якщо ви створюєте композицію з декількох об'єктів і користуєтеся при цьому трафаретами, спочатку покажіть найбільший об'єкт. Наприклад, того ж самого сніговика. Залийте його білою фарбою і дайте висохнути. Після цього накладіть другий трафарет, з ялинками. Коли вони висохнуть, намалюйте снігопад. Закрийте вже наявні частини композиції. Сніг виконайте в техніці наприскування. Наберіть білу фарбу на зубну щітку і різкими рухами проведіть по щетині дерев'яною паличкою. Точно так само можна намалювати і феєрверк.
Корисна порада
Цікаву композицію можна створити на темно-синьою або чорною оксамитового паперу. Для цього виріжте трафарет зірок і півмісяця і зафарбуйте їх білою гуашшю. Можна додати в неї трохи срібної або бронзової пудри.