Як бути зі свекрухою.

Взаємовідносини з рідними чоловіка далеко не завжди складаються якнайкраще. Іноді знайти спільну мову з ними дуже складно, і найчастіше непорозуміння виникають з самим рідним і близьким людиною дружина - його мамою. Як би важко не було, потрібно вміти налагодити хоча б «натягнуті» відносини.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що який би свекруха не була, вона є мамою чоловіка, тому потрібно мати до неї повагу. Зайвий раз не нагадуйте про ваші стосунки дружину. Тим більше, не налаштовуйте його проти неї. Виставляючи себе в кращому світлі, можна домогтися зворотного результату. Подумайте про те, що чоловікові важко розірватися серед двох улюблених жінок, хоч і улюблених по-різному.
2
Спілкуйтеся зі свекрухою , навіть якщо вам неприємно це робити. Ніхто не змушує розповідати найпотаємніше, але на абстрактні теми поговорити можна і навіть потрібно, щоб не погіршувати відносини. Поговоріть про дітей, про спільних знайомих, просто про погоду.
3
Встаньте на її сторону і подумайте, як би ви себе вели на її місці. Може бути, ви перегинаєте палицю? Не ведіть себе так, як би ви не хотіли, щоб поводилися з вами. Згадайте про те, що ви теж майбутня свекруха. Які ви хочете мати стосунки зі своєю невісткою?
4
Подумайте, може бути, ви занадто критичні до своєї свекрухи? Не судіть її суворо. Можливо, вона дуже любить свого сина і ніяк не може змиритися з тим, що ви зайняли місце номер один поруч з ним. Вона звикла сама доглядати за ним, звикла бути авторитетом. Для будь-якої жінки весілля сина - це потрясіння. Хтось приймає і розуміє ці зміни швидко, хтось не може з цим змиритися довгі роки. У зв'язку з цим потрібно запастися терпінням і постаратися змінити сформовану ситуацію.
5
Не піддавайтеся на провокації з боку свекрухи, якщо вони мають місце. Будьте мудрішими. Чи не конфліктуйте зайвий раз, щоб не загострювати ситуацію. Поговоріть з нею наодинці. Спробуйте переконати її в тому, що ви хочете нормально спілкуватися і не маєте нічого проти неї. Якщо вона не йде на контакт, не звинувачуйте і не лайтеся з нею. Проявіть повагу, і може не відразу, але вона обов'язково оцінить ваше ставлення.