Як сказати спасибі одному.

Буває, що людині просто не вистачає слів, щоб висловити свою подяку, і він, відчуваючи себе зобов'язаним, починає перейматися стосунками з одним, який йому допоміг. Як же все-таки сказати « спасибі »?
Інструкція
1
Якщо ви познайомилися на інтернет-форумі з людиною, яка дала вам рада в скрутну хвилину, то для того щоб сказати « спасибі », достатньо натиснути відповідну кнопку в його профілі або на початку теми . Не забувайте хоча б подумки «натискати» цю кнопочку і в реальному житті.
2
Скажіть спасибі старовинним другу, виручивши вас в біді так, як це прийнято в вашому колі. Можливо, що ви після важких справ і спільної роботи звикли ходити в баню, в ресторан або виїжджати на шашлики. Візьміть в цей раз всі витрати на себе, але перед цим порадьтеся про це з друзями: що вони скажуть. Або подаруйте йому ексклюзивну річ, що знаходиться у вашому розпорядженні, про яку він давно мріяв. Чи не обставляти підношення цього дару, як щось з ряду геть. Між старовинними друзями довгі церемонії не прийняті.
3
Якщо вам допоміг людина, з якою ви перебуваєте в звичайних приятельських стосунках або разом працюєте, дорогих подарунків робити не слід. Це може спантеличити людину, оскільки не виключено, що він діяв машинально або підкоряючись хвилинному пориву. Можна обмежитися простою гарячою вдячністю і ні в якому разі не говорити йому про те, що ви - друзі навік. Щоб стати друзями в один момент, потрібні якісь дійсно надзвичайні обставини.
4
Не забувайте кожного разу дякувати незнайомих людей, котрі справили вам своєчасну підтримку. Ні в якому разі не пропонуйте їм грошей, щоб не образити. Таке можливо тільки між близькими друзями, і не в знак подяки, а саме в знак близьких відносин. І головне - не говорите друзям « спасибі » без приводу.
5
Якщо вам допоміг друг, з яким ви давно не бачилися, поцікавтеся спочатку, як у нього справи, з'ясуйте, чим він живе і чим займається. Згадайте, яким він був раніше. І тільки потім дякуйте. Час, звичайно, змінює людей, але, якщо ваш друг колись терпіти не міг навмисною подяки і завжди був радий допомогти просто так, скажіть йому « спасибі » і по можливості, відновіть стосунки.