Як прикрасити музичний зал в дитячому саду. розфарбування стін в музичному залі.

Зал для музичних занять в дитячому саду - особливе приміщення, адже тут діти вперше долучаються до справжнього мистецтва. Нехай стандартні рекомендації з оформлення послужать вам відправною точкою для втілення власних ідей.
Вам знадобиться
  • - ватман, маркери, гуаш;
  • - штори;
  • - книги дитячих пісень і віршів.
Інструкція
1
Оформіть стенди в музичному залі зображеннями нотних станів, нот, ключів. Повісьте на стіни зображення різних музичних інструментів, як класичних, так і народних. Їх можна вирізати з журналів або розмальовок. Добре також помістити зображення музикантів, ансамблів, оркестрів, таких як невдачливий квартет із байки Крилова.
2
Намалюйте на великому шматку ватману маркерами або фарбами зображення нотного стану і семи нот в ключі «сіль». Нотний стан краще розфарбувати темним, чорним або темно-синім кольором. Скрипковий ключ розфарбуйте контрастним, але не надто яскравим, щоб не різало очі, а ноти - в сім основних кольорів веселки: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій і фіолетовий.
3
Додайте крупно надруковані тексти віршів і пісень, щоб оформлення музичної зали було не тільки барвистим, але і несло цікаву інформацію. Міняйте оформлення деяких стендів залежно від тих свят і подій, які проходять в дитячому саду. Кладіть на них фотографії з свят, розповіді про них, привітання маленьким артистам.
4
Розміщуйте на стендах інсталяції дитячої творчості, присвячені якимось подіям: літньому відпочинку, настанню осені, Нового Року, дня Матері і всім іншим святам. Перетворіть весь інтер'єр музичного залу до великих свят на зразок Нового Року. Повісьте на центральну стіну залу великий, у всю стіну плакат із зображенням, відповідним до випадку, наприклад зимовий пейзаж на Новий Рік.
5
Міняйте штори в залі: до осіннього свята підберіть штори в золотих, червоних, помаранчевих тонах; взимку - білі, блакитні, срібні; навесні - зелені, світло-жовті. На скла вікон і штори можна прикріпити восени зображення плодів і колосків, взимку - сніжинки та інші атрибути свята, навесні - квіти.