Як пофарбувати тюль. аніліновий барвник інструкція.

Якщо ви помітили, що тюль посірів, краще його перефарбувати або купити новий. Справа в тому, що сірий - це природний колір тюлю, і скільки б ви його ні вибілювали, він свіже не стане.
Вам знадобиться
  • - мило або пральний порошок;
  • - зеленка або марганцівка;
  • - аніліновий барвник;
  • - чай.
Інструкція
1
Спочатку виперіть тюль . Замочіть його в теплій воді, яку поміняйте відразу, як тільки вона охолоне. Зробити це слід кілька разів. Підготуйте тазик з мильним розчином, так як прати тюль краще вручну. Температура води повинна бути не вище 40 ° C. Чи не натирайте в процесі прання тюль милом, чи не викручуйте його і при віджиманні. Від цього може зіпсуватися форма фіранки (покривала і пр.) І загальний вид, навіть якщо ви зібралися її перефарбовувати. Прополощіть тюль кілька разів у теплій проточній воді.
2
Вирішіть, в який колір ви хочете перефарбувати тюль . Для цього ви можете купити спеціальні анілінові барвники (продаються в будь-якому господарському магазині). Але якщо хочеться поекспериментувати, спробуйте використовувати для цих цілей чай, зеленку або марганцівку.
3
Якщо ви купили аніліновий барвник, прочитайте інструкцію на упаковці, відкрийте пакетик і висипте в теплу воду рівно стільки порошку, скільки вам буде потрібно, щоб пофарбувати ваш тюль . Зачекайте, поки порошок розчиниться, і опустіть фіранку (покривало і пр.) В воду. Протримаєте тюль в розчині необхідний час, після акуратно прополощіть.
4
Після прання ви можете перефарбувати ще вологий тюль в ніжно-кремовий колір. Підготуйте заварку, заливши літром окропу 2 чайні ложки чаю. Зачекайте, поки він буде готовий, а потім процідіть. Обробіть чисто випраний тюль цим розчином. Замість чаю підійде і кава (2 чайні ложки на літр окропу), також проціджений. Прополощіть тканину і повісьте сушитися.
5
Щоб надати тюлю ніжно-зелений або бузковий колір, розчиніть в тазику з теплою водою трохи зеленки або марганцівки. Багато розчиняти не варто, так як тюль може в такий спосіб не прокрасятся рівно. Ще вологу після прання тканина покладіть в цей розчин і зачекайте деякий час, після чого вийміть і прополощіть.