Як підвести підсумок уроку.

Підсумок уроку - невід'ємна складова даної організаційної форми навчання. Урок слід завершувати таким чином, щоб учням було зрозуміло, яких результатів вони досягли за даний проміжок навчального часу, чи вирішені всі освітні завдання і чи виконана мета.
Інструкція
1
При складанні поурочного плану відводите на підбиття підсумку уроку не менше 5-7 хвилин. Намагайтеся, щоб цей етап не виходив за рамки, відведеного на урок часу, тобто не проводився після дзвінка.
2
Чітко і ясно оголошуйте учням, що зараз ви будете підводити підсумки уроку. Дочекайтеся поки в класі не буде абсолютної тиші, добийтеся концентрації уваги учнів на ваших словах і діях.
3
Після того як всі школярі будуть із зосередженим увагою слухати вас, повідомте, чи задоволені ви роботою класу в цілому. Поставте учнів до відома про те, чи справився клас із завданнями, поставленими на початку уроку, чи досягнута основна мета.
4
Потім дайте якісну характеристику роботи окремих учнів - тих, які добре проявили себе на уроці. Назвіть оцінки, які ви їм поставили. Зверніть увагу на тих, хто недостатньо добре відповідав, висловіть свої побажання щодо цих дітей.
5
Намагайтеся давати короткі і ємні формулювання. Не пускають в довгі міркування і розгляду щодо окремих учнів. Пам'ятайте, що на даний етап уроку відводиться зовсім небагато часу і потрібно встигнути проаналізувати роботу класу.
6
Виділіть із загального освітнього блоку ті правила і поняття, які засвоєні найбільш добре, потім переведіть акцент на ті, над якими ще треба попрацювати на наступних уроку х.
7
Якщо урок проводився у нестандартній формі і мав вигляд змагання між окремими командами школярів, необхідно охарактеризувати роботу кожної команди, дати об'єктивну оцінку їх діяльності, виставити оцінки найбільш активним учням, вручити заслужений приз команді-переможцю.
8
Зберіть щоденники, виставите оцінки за роботу на уроці. В кінці зазвичай дається завдання додому.
Корисна порада
При плануванні уроку заздалегідь продумуйте складові елементи кожного структурного етапу даної організаційної форми.