Як давати собаці глистогінний. Як давати протиглистні препарати собаці.

Собаки, як і інші тварини, схильні до такого захворювання, як глистяні інвазії. Тому власники вихованців повинні мінімум два рази на рік проводити дегельмінтизацію, тобто профілактику глистів. Це робиться за допомогою спеціальних препаратів, які можна придбати в будь-якому ветеринарному магазині.
Інструкція
1
Проводьте дегельмінтизацію тільки після консультації з ветеринаром, так як саме він, оцінивши стан собаки, може призначити певну дозування.
2
У тому випадку, якщо ви тільки завели цуценя, то повинні розуміти, що необхідно дати йому глистогінний препарат. Робиться це зазвичай у віці одного-двох місяців.
3
Дозування препарату залежить від самого глистогонного, а також від стану здоров'я вихованця. Наприклад, якщо ви виявили у собаки глисти (з каловой або блювотними масами), то повинні розуміти, що від походу до ветеринара не обійтися. Саме лікар повинен визначити вид глистів, дізнатися ступінь зараження організму тварини і вже на підставі цього зробити висновок.
4
Давайте протиглистні препарати за три години до годування або через двох годин після нього. У деяких випадках через два тижні препарат потрібно дати знову.
5
Дозування препарату залежить і від самих ліків. Наприклад, якщо ви проводите дегельмінтизацію вихованця препаратом «Каніквантель Плюс», то дозування визначайте виходячи з маси тіла - на кожні 10 кг давайте одну таблетку. Протівоглістогонное засіб «Пірантел» слід давати тільки в тому випадку, якщо цуценяті менше місяця, доза варіюється в межах 20-30мг на кожен кг живої ваги.
6
Після того як собаці був введений препарат, через 40 хвилин дайте тварині 3 мл соняшникової олії (на кг живої ваги). Це робиться, щоб ліки краще засвоїлося.
7
Якщо ви не спостерігаєте у вихованця зараження організму глистами, проводити дегельмінтизацію все одно необхідно, тому що паразити можуть не давати про себе знати. Два рази на рік проводите обстеження собаки у ветеринарній клініці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E48-z_XHfSs
Зверніть увагу
Ніколи не купуйте препарати, які викликають у вас підозри. Завжди перевіряйте термін придатності противоглистного кошти.