Як демонтувати спліт.

Демонтаж спліт-системи - досить складне завдання, потребує певних навичок і спеціального устаткування. Тільки професійні майстри можуть гарантувати, що ваш кондиціонер не втратить свою працездатність. До того ж при неправильному демонтажі фреон, що знаходиться в спліт-системі, може випаруватися. Тому довіряти роботи зі зняття блоковкондіціонера рекомендується фахівцям.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - «кусачки»;
  • - манометр;
  • - шестигранні ключі.
Інструкція
1
Увімкніть спліт-систему в режим охолодження. Підключіть до порту низького тиску зовнішнього блоку кондиціонера манометричну станцію.
2
Перекрийте порт високого тиску, повернувши вентиль, розташований на зовнішньому блоці спліт-системи . Так як нагнітання фреону при закритому порте високого тиску неможливо, то компресор буде працювати тільки на «всмокчи». При цьому компресор перекачає весь холодоагент в контур зовнішнього блоку спліт-системи .
3
Уважно стежте за тиском у контурі. Як тільки стрілка манометра опуститься до нуля, необхідно швидко перекрити порт низького тиску, розташований на зовнішньому блоці спліт-системи . Відразу ж обесточьте компресор.
4
Вимкніть спліт-систему від електричної мережі. Від'єднайте електричні дроти.
5
Відкрутіть труби від зовнішнього і внутрішнього блоків кондиціонера. Демонтуйте слив.
6
Обріжте труби внутрішнього і зовнішнього блоків спліт-системи за допомогою кусачок. Цей спосіб допоможе надійно загерметизувати трубопровід і запобігти попаданню бруду, пилу і дрібного сміття. Якщо для обрізки труб ви використовували будь-якої інший інструмент - наприклад, Труборіз - то для герметизації труб слід виготовити і встановити спеціальні заглушки.
7
Відкрутіть кріпильні гвинти і демонтуйте зовнішній блок спліт-системи . При знятті зовнішнього блоку необхідно дотримуватися крайню обережність. Вага блоку може досягати 60 кг. До того ж, його центр ваги трохи зміщений. Тому виконувати дану роботу рекомендується вдвох.
8
Акуратно отстегните засувки, що фіксують внутрішній блок кондиціонера на монтажній панелі, і зніміть його. Демонтуйте монтажну панель.
9
Якщо ви плануєте зберігати кондиціонер в розібраному вигляді протягом тривалого часу, то у внутрішній блок спліт-системи слід закачати азот.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7t2jWOlYr3I