Як почистити барабан пральної машини. Як промити барабан в пралці.

Поступово на барабані і на нагрівальному елементі пральної машини відкладається не тільки шар накипу, але і інші забруднення. З цієї причини підвищується ймовірність виникнення неполадок. Вирішити проблему можна за допомогою спеціальних засобів.
Інструкція
1
Купіть спеціальний засіб для видалення накипу в пральній машині. Для очищення чайників не підійде, так як воно псує гумові елементи, які розташовуються в барабані .
2
Насипте порошок безпосередньо в барабан пральної машини або в відсік для основного прання. Виберіть найтривалішу програму і включіть прилад. Рекомендовану температуру прання подивіться в інструкції, яка додається до засобу для видалення накипу.
3
Використовуйте лимонну кислоту, якщо антинакипин для пральних машин ви не знайшли в магазинах. Щоб очистити барабан і нагрівальний елемент, потрібно близько 100 г лимонки. Температурний режим в цьому випадку повинен бути 60 градусів.
4
Протріть барабан і гумові елементи машинки губкою або щіточкою, якщо після процедури місцями залишилася бруд. Якщо у вас сильно потерте скло у дверки, то почистите його пастою ГОІ, після чого засобом для стекол і дзеркал.
5
Налийте трохи кондиціонера в спеціальний відсік і ще раз запустіть пральну машинку, але тільки на програмі «кондиціонування» або «додаткове полоскання». Це необхідно для більш ретельного видалення засобу для чищення.
6
Якщо ви відчуваєте неприємний запах в барабані після очистки антинакипін, то насипте порошок і включіть будь-яку програму. Як тільки цикл прання закінчиться, відкрийте дверцята і залиште барабан провітрюватися.
7
Викличте майстра, якщо боїтеся використовувати хімічні засоби для очищення машини від накипу. Але варто зауважити, що професійні засоби мало відрізняються за своїм складом від тих, що можна зустріти в магазинах.
Корисна порада
Проводьте очищення барабана і нагрівального елемента в міру необхідності. Якщо у вас вода поганої якості, то для профілактики очищайте машинку раз в 7-14 днів. Не варто цілком сподіватися на чудодійний ефект порошків, в які входять спеціальні добавки.
Як би не була захищена гальмівна система від зовнішніх впливів, все одно при тривалої та інтенсивної експлуатації автомобіля на гальмівних барабанах накопичується бруд. Якщо її вчасно не видаляти, то можуть виникнути серйозні проблеми.
Інструкція
1
Про забруднення гальмівних колодок можуть свідчити відхилення в русі при гальмуванні, свист або вереск в момент гальмування чи необхідність докладати при натисканні на гальмо додаткові зусилля. Все це є серйозним приводом провести ревізію гальмівної системи. Враховуючи важливість гальмівної системи, її профілактику краще проводити в стаціонарних умовах. Ось як це робиться на автомобілях ВАЗ. Підніміть міст за допомогою підйомного пристрою і встановіть його на надійні опори.
2
Після цього зніміть заднє колесо і приступите до чищення гальмівного барабана. Для очищення його внутрішньої поверхні використовуйте тільки суху ганчір'я. Застосування рідких засобів або стисненого повітря не дозволяється, інакше можливе попадання чистячих засобів в колісні підшипники, що призведе до порушення мастила.
3
Одночасно очищайте штуцер для видалення повітря і головки ексцентриків. Дані деталі слід промити теплою водою. Якщо на вашій машині відсутній автоматичне регулювання, починайте по черзі обертати головки ексцентриків, поступово збільшуючи до максимуму зазор між колодкою і барабаном. При виникненні труднощів поверніть ексцентрик в іншу сторону. Після цього відверніть на кілька оборотів регулювальну гайку і злегка послабте стоянкове гальмо.
4
Тепер зняти барабан буде набагато легше. В іншому випадку, замінивши старі колодки на нові, ви не зможете повернути барабан на своє місце. Перед тим, як зняти барабан, відкрутіть напрямні шпильки. Зняття барабана - операція вельми трудомістка і щоб хоч якось полегшити її, змочіть гальмівною рідиною або гасом на якийсь час місце контакту фланця півосі і барабана.
5
Після того як барабан знято, промийте його внутрішню поверхню і колодки бензином. Це допоможе оберегти фрикційні накладки від замасливания. Перед тим як встановити барабан назад, місце його з'єднання з фланцем змастіть тонким шаром літолу-24 або солідолу. Будьте обережні - надлишки мастила під впливом відцентрових сил можуть потрапити на внутрішню поверхню гальмівного барабана і замаслилися колодки.