Як утеплити двигун ВАЗ 2107 взимку. утеплювач поролоновий з відбивачем.

У зимовий час автовласникам доводиться періодично залишати свою машину на морозі на 2-3 години, а іноді й на цілий день. Тому виникає необхідність попередньо прогрівати двигун . Щоб уникнути зайвих витрат палива і охолодження двигуна, необхідно його утеплити.
Вам знадобиться
  • Шматок повсті або стару ковдру, поролон з фольгою, бензин, клей, ножиці, «намордник» на радіатор.
Інструкція
1
Утеплення двигуна ВАЗ 2107 можна проводити підручними засобами. Візьміть стару ковдру або великий шматок повсті і просто накрийте двигун зверху. Цей спосіб не є досить ефективним, але все ж частина тепла він допомагає зберегти.
2
Більш якісними є спеціальні утеплювачі капота. Вони виготовляються для всіх автомобілів, у тому числі і для ВАЗ 2107. Розпитайте на авторинках міста, і якщо вам пощастить, то придбаєте хороший утеплювач. Він дуже простий в установці, легко кріпиться на капот і так же легко знімається.
3
Якщо у продажу вам не вдалося знайти готового утеплювача - зверніться в спеціальні сервісні центри. Тут вам запропонують два типи утеплення - повністю на весь автомобіль або тільки на підкапотний простір. Якщо ви не збираєтеся додатково встановлювати шумо- і віброізоляцію, тоді вибирайте просте утеплення капота.
4
Найкраще зберегти тепло, яке піднімається від двигуна вгору, допоможуть різні спінені матеріали. Купіть поролон, який з одного боку обклеєний фольгою. Підкладіть його під капот. Цей матеріал в своїх порах буде затримувати тепле повітря, а фольга послужить ефективним відбивачем тепла. Двигун знизу таким чином ви не зможете ізолювати, тому часткова втрата тепла, все ж відбуватиметься. Але ваша машина буде остигати значно повільніше.
5
Перед початком утеплення ретельно очистіть внутрішню сторону капота, вимийте, потім протріть ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ, можна використовувати бензин. Дайте добре просохнути.
6
Після цього зробіть викрійку з того матеріалу, яким ви вирішили утеплити ВАЗ 2107. Акуратно змастіть клеєм і прикладіть до кришки капота. Залиште кришку на пару годин відкритого до повного висихання клею.
7
Щоб утеплити радіатор, візьміть звичайну картонку і вставте її спереду, попередньо підігнавши за розміром. Естетично виглядають спеціальні «намордники», які продаються на авторинках. Утеплення радіатора особливо ефективно при їзді за містом і при тривалому русі по морозу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UO2lN6a6JzM
З настанням зимового сезону і приходом холодів, як не можна більш актуальним стає питання збереження тепла в підкапотному просторі. Особливо це стосується автомобілів імпортного виробництва, у яких мотор взимку остигає в лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • Комплект утеплювача двигуна,
  • фольгований пенопропілен - 2 кв. м,
  • клей або двосторонній скотч.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що прогрів двигуна в морозну погоду забирає чимало часу у водія. І чим частіше доводитися прогрівати машину, тим більше дорогоцінного часу витрачається в очікуванні набору робочої температури охолоджувальної рідини в двигуні. Не кажучи вже про витрату палива, що завдає шкоди сімейному, і не тільки, бюджету.
2
Щоб скоротити фінансові втрати і продовжити термін служби двигуна, сама собою напрошується така превентивна міра, як утеплення двигуна на період зимової експлуатації машини.
3
Для виконання робіт з теплоізоляції моторного відсіку автомобіля сучасний ринок пропонує різноманітні утеплювачі, виготовлені промисловим способом. Придбати які можливо в будь-якій торговельній організації. Кожен комплект обов'язково має інструкцію з проведення теплоізоляційних робіт в підкапотному просторі. Її досить уважно вивчити, після чого з утепленням двигуна впорається будь-який власник автомобіля.
4
У тих випадках, коли автолюбителю не вдалося, з тієї чи іншої причини, придбати в торговій мережі комплект утеплювача двигуна, його можна виготовити самому.
5
На першому етапі набувається теплоізолюючий матеріал, з якого буде виготовлений утеплювач двигуна. На думку «домашніх експертів», кращим матеріалом, який найбільш гідно справляється з покладеним на нього завданням, на сьогоднішній день, вважається фольгований пенопропілен, застосовуваний для теплоізоляції при будівництві лазень і саун.
6
Далі все досить просто. Можна закрити пенопропіленом моторний відсік повністю, фольгою до двигуна, а потім обрізати надлишки утеплювача, щоб вони не стирчали в усі сторони з-під закритого капота.
7
Але правильнішим буде варіант, коли утеплювач, по заздалегідь зробленим паперовим викрійками, розкроюється і кріпиться безпосередньо із зворотного боку капота, фольгованій стороною до мотора. Прикріпити викрійки можна за допомогою клею або двостороннього скотчу, тобто у якого на обидві поверхні нанесений клеїть шар.
Корисна порада
У разі використання самоклеящегося пенопропилена, більш низька теплопровідність досягається обклеюванням внутрішньої поверхні капота декількома шарами утеплювача.